نوشته‌ها

, ,

باربری چیتگر |اتوبار چیتگر02144804250

باربری چیتگر

شرکت اتوباروباربری چیتگر با بیش از 15 سال سابقه در زمینه حمل بار چه اثاث کشی چه حمل بار های سنگین بین شهری در تمام ساعات شبانه روز در حال خدمات رسانی به مردم تهران و شهرستان ها است .انچه شما میخواهید کیفیت عالی و قیمت مناسب است که باربری چیتگر ان رابرای شما فراهم کرده است.

تماس با باربری چیتگر:              

                          02144804250

                          02144845059

                          02144805277

                         02122082193

باربری چیتگر

باربری چیتگر

کادر مجهز و اموزش دیده باربری چیتگر اثاث شما را بسته بندی کرده و با بیمه وسایل شما سلامتی انتقال ان را تضمین میکنند . بیمه باربری با بیمه کالا بر اساس قوانین موجود در بیمه نامه در صورت اسیب به کالای شما خسارات وارده را جبران میکند . در پایان اثاث گشی باز کردن وسایل و چیدمان ان ها بر عهده کارگران باربری چیتگر است که شما هر نیاز دیگری داشته باشید میتونید با انها در میان بگزارید . همه ساله ما با برگزاری دوره های اموزشی برای کارگران خود نکات جدیدی که مشتریان با ما در میان گزاشته اند و برای اثاث کشی راحت تر و بهینه تر لازم است را به ان ها گوشزد میکنیم که در اینده رضایت بیشتری را برای مشتریان ایجاد کنیم .یکی دیگر از مواردی که باید توجه کرد انتقال بار به تمامی نقاط کشور با جدید ترین تریلی و تک است . اجناسی که گران قیمت یا ظریف هستند راکارگران باربری چیتگربا احتیاط بیشتر برای شما اتقال می دهیم و در برابر به موقه رسیدن بار به مقصد مسئول هستیم با ما اثاث کشی اسوده را تجربه کنید .

02144804250

خدمات باربری :

حمل وسایل با ارزش…….

بیمه اثاث و وسایل شما…….
حمل بار در سراسر کشور…….
خدمات رسانی شبانه روزی…….
استفاده از انواع وسایل نقلیه…….
بسته بندی اثاث در صورت نیاز……..

باربری چیتگر جهت رفاه حال مشتریان گرامی وجلوگیری از خسارات احتمالی وارده کادر جداگانه بسته بندی رابه کارگرفته که درصورت تمایل مشتریان گرامی جهت بسته بندی باهماهنگی کامل اعزام خواهدشد

باربری چیتگر

باربری چیتگر