باربری تهران و اتوبار تهران با ارائه حدمات ویژه باربری در تمامی نقاط تهران در خدمت همشهریان گرامی می باشد

مبل تهران

گالری مبل تهران

گالری مبل استیل وتخت خواب تهران

عضو انجمن تولید کنندگان وصنف بازار پشتی دوزان تهران.گالری مبل از تولید به مصرف بدون واسته باقیمت عالی بدون هیچ هزینه اضافی

مبل تهران

مبل تهران از تولید به مصرف با مشاره رایگان در خدمت شما عزیزان همشهری تهرانی می باشد . مبل استیل در تهران اولین وبا سابقه ترین تولیدی مبل در این راستا می باشد و با ضمانت یک ساله تحویل مشتری .حمل به تمام تهران .همشهریان گرامی می توانید به صورت شبانه روزی با این شماره تماس حاصل نماید .جهت بازدید از کارگاه و 09376632679اناده پاسخگوی به شما عزیزان می باشد .

مبل تهران

مبل تهران وسرویس خواب سیسمونی فول جهاز کامل خریدان عزیز می توانید به صورت حضوری در کارگاه یا شرکت بازدید و سفارشات خود را انجام دهید 

به صورت شبانه روزی اماده پاسخگوی به شما عزیزان می باشد

09376632679

باربری اتی ساز | اتوبار اتی ساز |02144804250

اگر نیازمند حمل و نقل اسباب و اثاثیه خود هستید و برای این کار به دنبال تیم مجربی میگردید، ما به شما باربری اتی ساز را پیشنهاد میکنیم.درباره ی باربری اتی ساز بیشتر بدانید:شرکت باربری اتی ساز تقریبا 19سال است که در زمینه خدمات باربری فعالیت دارد. که در طول این سال‌ها، تمرکز خود را بر روی ارائه خدمات با کیفلیت، اخلاق‌مداری، تعهد و ارائه قیمت شفاف گذاشته است و تا به امروز، از این رویکرد توانسته نتایج بسیار خوبی بگیرد.چرا باید  باربری اتی ساز  را برای حمل اسباب و اثاثیه خود انتخاب کنیم؟

پوشش تمام مناطق تهران:

باربریراتی ساز در استان تهران و حومه به صورت کامل توسط شعبه های این شرکت پوشش داده شده است و همشهریان گرامی می توانند با تماس به یکی از شعب در کمترین زمان ممکن منتظر اعزام کارگران و وسایل نقلیه به محل مورد نظر باشند.

استفاده از نیروهای بومی برای هر منطقه:

تمامی پرسنل باربری اتی ساز  نیروهای بومی هر منطقه هستند که با شناخت کامل منطقه، سرعت جابجایی اسباب و اثاثیه شما بالاتر رفته و در کم‌ترین زمان ممکن و با بهترین هزینه جابجایی بارها و اسباب و اثاثیه شما انجام می شود.

کادری مجرب و کاملا آموزش دیده:

باربری اتی ساز دارای تیم مجربی از کارکنان وظیفه شناس، متعهد، خوش برخورد و قابل اطمینان در هر شعبه می‌‍باشد که سختی طاقت فرسای حمل اسبا و اثاثیه‌های شما را تبدیل به حمل و نقلی کاملا بی دغدغه و متفاوت می‌کند.کارکنانباربری اتی ساز، کاملاً آموزش دیده‌اند تا در عین سرعت، سلامت اثاثیه شما را حفظ کنند

قیمتی مناسب و شفاف بدون هزینههای اضافی:

باربری اتی ساز را با قیمتی ارزان ومنصفانه در اختیار شما قرار می‌دهد، شما قرار نیست هیچ هزینه مخفی ای پرداخت کنید و قیمت همان است که از ابتدا مشخص می‌شود.

کاملا تضمینی :

ارائه خدمات با کیفیت، رضایت مشتریان، جابجایی بدون خسارت و گم شدن اسباب و اثاثیه از دلایلی است که باربری اتی ساز در آن تضمین می‌دهد. تعهد ما از لحظه شروع کار بسته بندی و جابجایی سالم بارهای شما تا پایان کار می باشد.

ماشین های حمل بار به انتخاب مشتری و تنوع وسایل نقلیه ( خاور ، نیسان ، وانت و…) :

خاور و کامیون:

اگر قصد جابجایی اسباب و اثاثیه بزرگ منزل یا محل کار خود را دارید ، اتومبیل های سنگین شرکت باربری اتی ساز  شعبه ملل آماده خدمت رسانی به شما هستند.  در شهر تهران و حومه به شهروندان عزیز ارائه می‌شود.

نیسان:

اگر قصد جابجایی تعدادی اسباب و  اثاثیه از محل کار یا منزل خود دارید و اثاثیه شما آنقدر زیاد است که در وانت جا نشود و آن قدر کم است که خاور برایش زیاد باشد، پس نیسان ملل بهترین گزینه برای شماست. خدمات نیسان بار در شهر تهران و حومه به شهروندان عزیز ارائه می‌شود.

وانت بار اتی ساز:

اگر قصد جابجایی اثاثیه کمی را دارید، وانت بار ملل بهترین گزینه برای شماست. خدمات وانت بار ملل در تمام شهر تهران و حومه به شهروندان عزیز ارائه می‌شود.

خدمات ویژه حمل اثاثیه در باربری اتی ساز ملل :

 • دارای اتومبیل‌های مخصوص حمل بارهای شکستنی
 • دارای اتومبیل‌های مخصوص حمل بار ویژه ارگان‌ها و ادارات
 • سرویس مخصوص حمل لوازم شکستنی

مزایای باربری اتی ساز نسبت به سایر رقبا:

 • دارای اتومبیل‌های کابین‌دار
 • دارای اتومبیل‌ها موکت شده
 • مشاوره و پشتیبانی ۲۴ ساعته رایگان
 • پیگیری نحوه برخورد و روند کار از مشتریان
 • ارائه کادر خانم و آقا جهت بسته بندی
 • دارای پرسنل مطمئن، با اخلاق و آموزش دیده
 • ارائه سرویس در هر ساعت از شبانه روز
 • ارائه پکیج های مناسب جهت سرویس‌های رختخواب، لباس ها و …

دارای تیم مجرب برای بسته بندی وسایل :

اتوبار ملل دارای کادری از آقایان و بانوان مجرب و آموزش دیده در زمینه حمل و جابجایی و بسته بندی بارها به شما همشهریان گرامی یاری رسانده و بهترین پیشنهادات را برای جابجایی اسباب در کمترین زمان به شما ارائه خواهند داد.

خدمات باربری به شهرستانها:

از طریق سرویس های اتوبار ملل با قیمت‌های بسیار مناسب خدمات بسته‌بندی و حمل اسباب و اثاثیه منزل و محل کار به شهرستان را به همشهری‌های تهرانی عزیز ارائه ‌دهد.

 

باربری پونک

باربری پونک پونک بار اتوبار پونک

باربری پونک بار ،عضو رسمی حمل کالای کل تهران

با خدمات اتوبار دیگر بسته‌بندی و جابجایی اسباب و اثاثیه بزرگ منزل یا محل کار برایتان یک کابوس نیست!
اگر نیازمند حمل و نقل اسباب و اثاثیه خود هستید و برای این کار به دنبال تیم مجربی می‌گردید، ما به شما به باربری پونک بار را پیشنهاد می‌کنیم.

باربری پونک

باربری پونک بار

درباره ی باربری نفت پونک بار بیشتر بدانید:

شرکت باربری پونک بار در اشرفی اصفهانی تقریبا ۵ سال است که در زمینه خدمات باربری فعالیت دارد. که در طول این سال‌ها، تمرکز خود را بر روی ارائه خدمات با کیفیت، اخلاق‌مداری، تعهد و ارائه قیمت شفاف گذاشته است و تا به امروز، از این رویکرد توانسته نتایج بسیار خوبی بگیرد.

چرا باید اتوبارپونک بار را برای حمل اسباب و اثاثیه خود انتخاب کنیم؟

پوشش تمام مناطق تهران:

مناطق باربری شرکت باربری پونک در استان تهران و حومه به صورت کامل توسط شعبه های این شرکت پوشش داده شده است و همشهریان گرامی می توانند با تماس به یکی از شعب در کمترین زمان ممکن منتظر اعزام کارگران و وسایل نقلیه به محل مورد نظر باشند.

استفاده از نیروهای بومی برای هر منطقه:

تمامی پرسنل پونک بار نیروهای بومی هر منطقه هستند که با شناخت کامل منطقه، سرعت جابجایی اسباب و اثاثیه شما بالاتر رفته و در کم‌ترین زمان ممکن و با بهترین هزینه جابجایی بارها و اسباب و اثاثیه شما انجام می شود.

کادری مجرب و کاملا آموزش دیده:

اتوبار نفت دارای تیم مجربی از کارکنان وظیفه شناس، متعهد، خوش برخورد و قابل اطمینان در هر شعبه می‌‍باشد که سختی طاقت فرسای حمل اسبا و اثاثیه‌های شما را تبدیل به حمل و نقلی کاملا بی دغدغه و متفاوت می‌کند.کارکنان پونک بار ، کاملاً آموزش دیده‌اند تا در عین سرعت، سلامت اثاثیه شما را حفظ کنند

قیمتی مناسب و شفاف بدون هزینه‌های اضافی:

تعرفه باربری را با قیمتی ارزان و منصفانه در اختیار شما قرار می‌دهد، شما قرار نیست هیچ هزینه مخفی ای پرداخت کنید و قیمت همان است که از ابتدا مشخص می‌شود.

کاملا تضمینی :

ارائه خدمات با کیفیت، رضایت مشتریان، جابجایی بدون خسارت و گم شدن اسباب و اثاثیه از دلایلی است که باربری پونک در آن تضمین می‌دهد. تعهد ما از لحظه شروع کار بسته بندی و جابجایی سالم بارهای شما تا پایان کار می باشد.

ماشین های حمل بار به انتخاب مشتری و تنوع وسایل نقلیه ( خاور ، نیسان ، وانت و…) :

خاور و کامیون:

باربری پونک

باربری پونک بار

 

اگر قصد جابجایی اسباب و اثاثیه بزرگ منزل یا محل کار خود را دارید ، اتومبیل های سنگین شرکت باربری نفت ملل آماده خدمت رسانی به شما هستند. خدمات خاور بار نفت ملل در شهر تهران و حومه به شهروندان عزیز ارائه می‌شود.

نیسان:

باربری پونک بار

باربری پونک بار

اگر قصد جابجایی تعدادی اسباب و اثاثیه از محل کار یا منزل خود دارید و اثاثیه شما آنقدر زیاد است که در وانت جا نشود و آن قدر کم است که خاور برایش زیاد باشد، پس نیسان ملل بهترین گزینه برای شماست. خدمات نیسان بار در شهر تهران و حومه به شهروندان عزیز ارائه می‌شود.

وانت بار:

اگر قصد جابجایی اثاثیه کمی را دارید، وانت بار پونک بهترین گزینه برای شماست. خدمات وانت بار پونک در تمام شهر تهران و حومه به شهروندان عزیز ارائه می‌شود.

خدمات ویژه حمل اثاثیه در اتوبار نفت عبارتند از:
دارای اتومبیل‌های مخصوص حمل بارهای شکستنی
دارای اتومبیل‌های مخصوص حمل بار ویژه ارگان‌ها و ادارات
سرویس مخصوص حمل لوازم شکستنی
مزایای اتوبارپونک نسبت به سایر رقبا:

دارای اتومبیل‌های کابین‌دار
دارای اتومبیل‌ها موکت شده
مشاوره و پشتیبانی ۲۴ ساعته رایگان
پیگیری نحوه برخورد و روند کار از مشتریان
ارائه کادر خانم و آقا جهت بسته بندی
دارای پرسنل مطمئن، با اخلاق و آموزش دیده
ارائه سرویس در هر ساعت از شبانه روز
ارائه پکیج های مناسب جهت سرویس‌های رختخواب، لباس ها و …
دارای تیم مجرب برای بسته بندی وسایل :

اتوبار باربری پونک دارای کادری از آقایان و بانوان مجرب و آموزش دیده در زمینه حمل و جابجایی و بسته بندی بارها به شما همشهریان گرامی یاری رسانده و بهترین پیشنهادات را برای جابجایی اسباب در کمترین زمان به شما ارائه خواهند داد.

خدمات باربری به شهرستان‌ها:

خدمات باربری به شهرستان ها از طریق سرویس های مونک بار قیمت‌های بسیار مناسب خدمات بسته‌بندی و حمل اسباب و اثاثیه منزل و محل کار به شهرستان را به همشهری‌های تهرانی عزیز ارائه ‌دهد.

باربری پونک

باربری مراد اباد حصارک تهران

باربری مراد اباد حصارک تهران،عضو رسمی حمل کالای کل کشوری درتهران!

باربری حصارک مراد اباد

باربری حصارک مراد اباد

باربری مراد اباد حصارک تهران با کادری  حرفه ای تخصصی با بسته بندی وسایل خونه اشپزخونه و مبلمان و،،،،،،،،،،، م باشد،باربری مراد اباد حصارک داری دفتر باربری ک در خیابان کورش غربی خیابان ازدگان می باشد تبش کوچه علیپور ،می باشد لذا با اطمینان از تمام همشهریان عزیز خواهشمندم ک جهت رزو بار و حمل اثاثیه منزل حتما حتما ب دفاتر باربری مراجعه نماید تا از بروز خسارات وارده شده بتوانید جبران نماید ،خسارات وارشده د حین جابه جای لازم ب ذکر است تمام اجناس قیمتی زیور الات خونه باید صاحب کالا حمل نمایند  واز کم ککسری وسایل خونه ب خوبی جلو گیری شود ،زیرا باربری درقبال وسایل و اشیاه قیمتی شمارهیچ گونه مسعولتی قبول نکرده ،باربری باید مورد اعتماد باشد ،و دارای دفتر و مجوز پروانه کسب یا عضو انجمن حمل کالای کشوری باشد ،۳۰%باربری های ک در تهران فعالت دارن فاقد پروانه کسب می باشند ‌ ،و لذا از عمشهریان عزیزخواهشمندم ک بیشترین تلا خود را ک بتوانید با دفاتر باربری مراجعه نماید ت با خیالی اسود و بدون استرس د حیتن جابه جای ،بتوانید کار شما صورت گیرد و احتمال خسارات ویا گم شدن کالا جلوگیری شود ،در صورت خسارات وارد شد دفاتر باربری های مجاز مجبور ب جبران خسارات و ارد شده می باشند ،در صورتی کباربری دارای دفترو پروانه فعالیت باشند ،بارب ی مراد اباد حصارک تهران  در تهران دارای وسایل بسته بندی ،از قبیل چسب ،فوم ،ظربه گیر،سلفون،کارتن ،

باربری ملل
باربری حصارک مراداباد ملل
سریع ترین مرکز اسباب کشی در تامین انواع کامیون های مسقف : چادی ، فلزی ، مبله ، نیسان ، وانت ………
ارائه گروه متخصص برای بسته بندی اثاثیه منزل در تهران
ارائه لوازم مورد نیاز بسته بندی
« جعبه کارتن ، نایلون ضربه گیر ، فوم ، گرانول ، چسب بسته بندی ………
حمل انواع لباسشویی و ظرفشویی
حمل تخصصی یخچال های ساید به آپارتمان ها
حمل گاو صندوق ها در هر اندازه
حمل پیانو های سنگین و حجیم
ارسال نفرات مجزا برای تغییر چیدمان و دکوراسیون وسایل منزل طبق سلیقه شما
حمل تخصصی اثاثیه منزل در آمل ، باربری در آمل ، اسباب کشی در آمل ، اتوبار در آمل را با گروه تخصصی نیایش تجربه کنید
بیمه رایگان کالا – بارنامه رسمی دولتی@
باربری بهار

باربری مبعث|اتوبار مبعث

باربری مبعث واقع در جنت اباد شمالی بلوار مبعث نبش علیپور ب طرف پارک

باربری مبعث

باربری مبعث

باربری مبعث با سالها سابقه درخشان داری کادری فنی با قیمت مناسب واقعی و بدون هزینه اضافی ،بسته بندی حمل چیدمان ؟بسته بندی بارو وسایل خودرا به باربری مبعث ملل بسپارید ،تا کاری بدون دقدقه و جابه جای با خیالی راحت داشته باشید ،زیرا باربری مبعث باربری ملل سخت ترین مسعولیت پذیری را دارامی باشد ،واز لحاظ امنیت کالا وحتی شکستن کالاا ، همشهریان عزیز  از لحاظ بیمه باربری چون تمام باربری های ک درسطح شهر فعالیت دارند هیچ گونه بیمه باربری دارا نمی باشن،دوستان عزیز  به هیچ وج گول بینه باربری نخورید چون مخوان به همین بهانه بیمه وبارنامه وج اضافی در یافت نمایند،و از لحاظ امنیت کالا و اثاثیه شما هنگام جابه جای حتما با ماشین باربری یک نفر صاحب بار با اتومبیل حامل بار یا اثاثیه منزل باشد تا بار شما محافظت شود %۹۰ باربری های فاقد پروانه کسب می باشند ،واصلا دفتری وجود ندارد لذا تمام اوقات باید بار خود را زیر نظر داشته باشید ،وسایل و عتیقه جات خود را حمتاحتما خود صاحب کالا حمل نمایدچون باربری هیچ گونه مسعولیتی ندارد ،احمتال گم ویا کم کاستی وسایل قیمتی خیلی زیادهست ، زیرا باربری ک فاقد دفتر و محل کار باشد نمی توان ان را یافت ،زیرا باربری مبعث به شما همشهریان گرامی توصیه های لازم را به شما نموده و می نماید ،جهت بسته بندی کالا واثاثیه منزل خود ،باید از کارتن و وسایل خوب صورت گرفته تا در زمان حمل و جابه جای حد امکان خسارات وارد شده را کم نماید،باربری مبعث ملل با تجربه کامل  بسته بندی  بسته بندی حرفه ای لوازم بسته بندی چسپ،فوم ،ضربه گیر،کارتن با سایز های متفاوت ،بسته بندی حرفه ای به صورت کشورهای اروپای ، خاورهای باربری مبعث  ملل سرویس دهی برکل مناطق تهران

باربری مبعث

باربری مبعث با سالها تجربه در راستای حمل بار واثاثیه منزل در تهران بهترین باربری و اتوبار باربری و اتوبار ملل با در دست داشتن تجربیات بالا و کادری متعهد ، تلاش دارد همواره رضایت و اعتماد مشتریان را جلب نماید.
یکی از ویژگی های برتر ما نسبت بقیه باربری ها ، قیمت منصفانه است ! قیمتی که از کیفیت آن قابل تعجب است.
از دیگر ویژگی های ما ، داشتن انواع خودروی سبک و سنگین برای حمل بار است که شامل (کامیونت ، نیسان ، وانت) میشود.
با بسته بندی اصولی میتوانیم از حوادث احتمالی برای آسیب رسیدن وسایلتان جلوگیری کنیم و خیالتان را در حین حمل بار آسوده نماییم.
سرعت عمل خدماتمان از اتلاف وقت جلوگیری میکند و باعث میشود که هرچه سریعتر حمل و نقل صورت گیرد.
ما انواع بار سبک و سنگین را حمل می نماییم و متناسب آن از بسته بندی حرفه ای استفاده می کنیم.
ما افتخار میکنیم که شما ما را برگزینید…
بسته بندی وسایل
با بسته بندی وسایل شما توسط باربری ملل ، به شما تضمین میشود که وسایلتان با سلامت کامل به مقصد خواهد رسید.
اکثر خانواده ها و تازه عروس ها دغدغه این را دارند که در حین حمل بار اثاثیه به وسایلشان آسیب رسیده شود ، اما مطمئن باشید باربری ملل تمام تلاش خود را می نماید تا به بهترین شکل ممکن حمل بار شما انجام شود.
شماره های تماس :
۰۲۱۴۴۸۰۴۲۵۰ | ۰۲۱۲۲۰۸۲۱۹۳ | ۰۲۱۴۴۸۴۵۰۵۹ | ۰۲۱۴۴۸۰۵۲۷۷ | ۰۲۱۴۴۸۴۶۰۲۷ | ۰۲۱۴۴۸۴۶۰۸۱ 
اطلاعات تماس
۰۲۱۴۴۸۰۴۲۵۰
۰۲۱۲۲۰۸۲۱۹۳
خدمات ما
باربری و اتوبار ملل با در دست داشتن تجربیات بالا و کادری متعهد ، تلاش دارد همواره رضایت و اعتماد مشتریان را جلب نماید.یکی از ویژگی های برتر ما نسبت بقیه باربری ها ، قیمت منصفانه است ! قیمتی که از کیفیت آن قابل تعجب است.
درباره ما
از دیگر ویژگی های ما ، داشتن انواع خودروی سبک و سنگین برای حمل بار است که شامل (کامیونت ، نیسان ، وانت) میشود.با بسته بندی اصولی میتوانیم از حوادث احتمالی برای آسیب رسیدن وسایلتان جلوگیری کنیم و خیالتان را در حین حمل بار آسوده نماییم.سرعت عمل خدماتمان از اتلاف وقت جلوگیری میکند و باعث میشود که هرچه سریعتر حمل و نقل صورت گیرد.

قیمت باربری

اسباب کشی منزل


اسباب کشی باربری ملل

اسباب کشی اسان وبی درتهران حمل بار به تمام نقاط کشور،اسباب کشی اسان و بدون دردسر ،بدون هیچ هزینه مخفی با تماس اول از تمام هزینه های باربری مطلع شود باربری .

اسباب کشی اسان رابا باربری ملل تجربه کنید،باربری ملل دارای کادری مجرب ورزیده ،با سالها سابقه درخشان در انرحمل ونقل واسباب کشی در تهران می باشد ،

اسباب کشی منزل

اسباب کشی منزل باربری ملل عضورسمی حمل کالای کشوری

حمل بار با وانت،خاور ،نیسان ،حمل بار به تمام شهرستانهای کشور ،تریلی ،،،،،،،،،،،،،،،،می باشد همشهریان عزیز جهت رزور بار واسباب کشی منزل می توانند ب دفاتر های مجاز باربری ملل در اهران مراجعه نمایند و جهت کسب اطلاعات باربری با شمار تماس باربری تماس حاصل نمایند ،تا از قیمت باربری برخوردار شوند،

اسباب کشی

اسباب کشی درتهران و جابه جای اسباب منزلاتوبار ملل
عضو رسمی اتحادیه حمل کالا کل کشوری
منوی اصلی
بسته بندی اثاثیه
قصد اسباب کشی دارید اما وقت کافی برای بسته بندی اثاثیه منزل یا محل کار خود ندارید؟ تیم حرفه ای و آموزش دیده اتوبار ملل آماده است تا کار بسته بندی وسایل شما را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهد. خدمات بسته بندی و باربری ما در تمام تهرانبه شهروندان عزیز ارائه می‌شود. این خدمات می‌تواند علاوه بر درخواست بسته بندی وسایل، شامل درخواست باربری (خاور، نیسان و وانت) برای جابجایی وسائل هم بشود.
چرا خدمات بسته بندی و باربری ملل را انتخاب کنید؟
دلایلی که از نظر ما  اتوبار ملل را تبدیل به یک گزینه خوب در بحث بسته بندی اثاثیه و جابجایی می‌کند، در ادامه می‌آوریم: 
اتوبار ملل، تمرکز خود را بر روی کیفیت و مسئولیت پذیری گذاشته است.
ما در اتوبار ملل، تمامی خدمات لازم برای بسته بندی و باربری را در اختیارتان می‌گذاریم.
نیروهای باربری ملل، کاملاً آموزش دیده‌اند تا در عین سرعت، سلامت اثاثیه شما را حین بسته بندی و جابجایی حفظ کنند.
ما خدمات وانت بار خود را با قیمتی ارزان و منصفانه در اختیار شما قرار می‌دهیم.
شما قرار نیست هیچ هزینه مخفی ای به ما پرداخت کنید و قیمت همان است که از ابتدا مشخص می‌شود.
هزینه های وانت بار ملل به چه صورت است؟
در جدول زیر می‌توانید لیست تعرفه های مرتبط را برای تصمیم گیری بهتر ببینید. این خدمات شامل بسته بندی اثاثیه و جابجایی با خودروهای مختلف می شوند.
خدمات بسته بندی
هر ساعت کارگر 15 هزار تومان + هزینه وسایل بسته بندی
وانت بار (حداقل 2 ساعت)
هر ساعت 15 تا 25 هزار تومان بسته به مسافت
نیسان بار (حداقل 2 ساعت)
هر ساعت فقط 20 تا 40 هزار تومان بسته به مسافت
خاور بار (حداقل 3 ساعت)
هر ساعت 30 تا 60 هزار تومان بسته به مسافت
کارگر
هر کارگر 30 هزار تومان + 1 هزار تومان بابت هر طبقه
 این تعرفه ها ثابت هستند و بعد از توافق در مورد قیمت، قرار نیست ما هیچ افزایش هزینه ای را به شما تحمیل کنیم.
برای اطلاع دقیق تر از تعرفه ها، می‌توانید به صفحه قیمت خدمات اتوبار ملل مراجعه کنید.
سفارش خدمات بسته بندی و باربری از اتوبار ملل
برای استعلام قیمت دقیق و ثبت سفارش بسته بندی و باربری شما 2 راه دارید.
1. با شماره های وانت بار ملل تماس بگیرید: ☎️ ۲۲۰۸۲۱۹۳ (021) | ۴۴۸۰۴۲۵۰ (021)
2. فرم ثبت سفارش آنلاین ما را تکمیل کنید.
تماس تلفنیپیام در تلگرام
شماره های شرکت اتوبار ملل
۰۲۱۴۴۸۰۴۲۵۰
۰۲۱۴۴۸۴۵۰۵۹
۰۲۱۴۴۸۴۶۰۸۱
۰۲۱۴۴۸۴۶۰۲۷
۰۲۱۴۴۸۰۵۲۷۷
۰۲۱۲۲۰۸۲۱۹۳
ادامه نوشته
فهرست نوشته‌ها
چگونه اسباب کشی راحت و بی دردسری داشته باشیم؟


 

قیمت باربری

باربری پنج تن اتوبارپنج تن

باربرپنج تن تهران خیابان سردارجنگل

باربری بنچ تن با سالهاسابقه درخشان در مینه حمل ونقل کالای شهری حمل بار ب شهرستان ؟

باربری پنج تن داری کادر مجرب ورزیده وکارزان می باشد جهت بسته بندی حمل چیدمان اسباب کشی منازل چیدمان بار در خونه دکوراسیون خونه باتجربه فروان کادری کارازموده ک بتواند به تنهای نظارت صاحب خونه تمام وسایل خود در منازل جدید به صورت دقیق گذاشته وانجام میدهد؟

باربری پنج تن

باربری پنج تن داری دقتر وعضو رسمی اتحادیه کل کشوری می باشد شما عزیزان می توانید به صورت حضوری به دفتر باربری مراجعه نماید تا از هزینه های اضافی ومخفی برخوردار نشوید باربری پنج تن با مدیرت خوب ک در سال ۹۷ توانست لقب بهترین باربری و برترین باربری را کسب نموده ؟

همشهریان گرامی  در صورتی که به باربری مراجعه نماید از کم شدن وسایل و حتی شکستن وسایل در حین جابه جای در عمان باشید زیرا باربری داری دفتر کار و عضو رسمی اتحادیه حمل کالا در تهران وشهرستانها می باشد باربری پنج تن

باربری پنج تن

باربری پنج تن دارای کادری فنی تخصصی حنل وباز وبسته کردن تمام وسایل خوه از قبیل یخچالهای بزرگ ساید بای ساید .وتخت خواب وهر وسیله ای ک از راپله های ساختمان رد نشود نی تواند به صورت تخصصی باز وبست نماید و حمل ک بصورت اسان حمل شود؟

باربری پنج تن

باربری پنج تن با کادری تخصصی بسته بندی خوب و تخصصی می باشد ک شما عزیزان می توانید بسته بندی بار خود را به ما بسپارید ک بتوانید از لحاط روحی و  روانی ارامش داشته باشید اسباب کشی وبسته بندی بار ووسایل خونه سخت ترین کار در منزل می باشد

باربری در ایران زمین باربری ایران زمین

باربری ایران زمین عصو رسمی حمل کالای کل کشور

حمل کالاواثاثیه منزل بسته بندی حمل چیدمان

بسته بندی به صورت کشورهای اروپای

حمل کالای اداری تجاری دولتی

حمل وسایل سنگین از قبیل گاوصندوق یخچالهای بزرگ پیانو تردمیل بوفهای بزرگ باکادری ورزیده قوی باربری ایران زمین با سالها تجربه کاری در زمینه حمل ونقل در تهران حمل بار ب شهرهای ایران باربری ایران زمین دو تا ایران زمین شمالی و جنوبی تعلق دارد وفعالیت می نماید وسایل بسته بندی باربری ایران زمین از قبیل کارتن .فوم ضربه گیر سلفون چسپ ؟

باربری ایران زمین بهترین باربری در سطح تهران بدون هیچ هزینه مخفی در زمینه حمل ونقل حمل وجاب جای شرکت های بزرگ دولتی  حمل و تخلیه تمام ارگانهای ب صورت شبانه روزی . باربری ایران زمین اماده حمل بار ب شهرستان می باشد

باربری ایران زمین

باربری ایران زمین با سالها تجربه در زمینه حمل ونقا کالا واقاثیه منزل ب تمام تهران محاسبه زمان درب منزل

باربری ایران زمین زیر نظر باربری ملل با کادری مجرب با بهترین نوع بسته بندی و چیدمان هیچ هزینه مخفی نداره زمان مراجعه ب باربری ملل ب صورت شبانه روزی می باشد از تمام همشهریان عزیزخواهشمندم حدا امکان می توانید ب شرکت مراجعه نماید بتوانید ب صورت حضوری قراداد صورت گیرد،ک خیلی از باربری ها ب صورت قلابی می باشند و فاقد دفتر باربری می باشند واارز خسارات وارد شده و یا گم شدنوسایل خونه می توانید ب دفاتر باربری مراجعه نماید ادرس باربری ایران زمین در جنت اباد شمالی بلوار مبعث نبش کوچه علیپور

                                               02144804250

باربری ایران زمین

باربری ایران زمین

شرکت حمل و نقل و باربری ملل تهران اقدام به ارائه سرویس ویژه در تهران مینماید.

ادامه مطلب …

باربری

باربری در تهران باربری ملل عضو رسمی حمل ونقل کل شهری

باربری در تهران با کادری مجرب ورزیده با سالها تجربه کاری در زمینه حمل ونقل اثاثیه منزل جهزیه عروس  بسته بندی حمل و چیدمان به صورت حرفه ای باکادری از کارگران مجرب واموزش دیده در سطح شهر تهران درحال فغالیت میباشد

باربری ملل با خدمات ویژه و سالها تجربه در امر باربری در خدمت شما همشهریان گرامی در کل مناطق تهران می باشد.

در صورت نیاز به باربری مطمئن و متعهد با خدمات ویژه در تهران، با ما تماس بگیرید

22082193
شرکت حمل و نقل و باربری ملل تهران اقدام به ارائه سرویس ویژه در تهران مینماید.

ادامه مطلب …

باربری شهرک غرب

باربری شهرک غرب

باربری شهرک غرب

««در انتظار شادی بخشیدن به لحظات پر استرس شما هستیم.»»

اسباب کشی آسان ، وقتی نظم و ترتیب در امور خیلی اهمیت پیدا میکند … در این لحظات هم شرکت اتوبارملل همراه شماست.

اسباب کشی بدون استرس وبدون دغدغه یکی از رویاهای هر خانواده است . داشتن خاطراتی شیرین و مفرح از اسباب کشی متعارف ، منظم ، در آرامش و معقول که همه ی اتفاقات با برنامه ریزی ای دقیق رخ دهد جزو مواردیست که شرکت اتوبار ملل به ان اندیشیده است،

مزایای باربری شرکت اتوبار ملل برای شما

اتوبار ملل، ویژگی هایی دارد که آن را تبدیل به یکی از بهترین گزینه ها برای خدمات باربری شما می‌کند. در ادامه این ویژگی‌ها را بررسی می‌کنیم.

 • خدمات باربری در سراسر تهران، به تمامی شهرستان ها
 • حمل بار و اثاثیه منزل با تضمین کیفیت و سلامت کالا
 • کارکنان وظیفه شناس، خوش برخورد و ماهر در باربری
 • خوش قولی، نظم و سرعت بالا در کنار قیمت شفاف و منصفانه

باربری ملل با هدف اسباب کشی آسان از زمان تصمیم گیری تا جابجایی کامل پله به پله به شما خدمات میدهد. در این مسیر شما میتوانید از مشاوران زبده ی باربری ملل بصورت رایگان کمک بگیرید .

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیرتماس بگیرید!

  021-22082193

 021-44804250 

 021-44845059

شهرک غرب:

جهت مشاهده توضیحات بیشتردرجدول زیر روی گزینه مورد نظر کلیک کنید

خدمات بسته بندی هر ساعت کارگر 15 هزار تومان + هزینه وسایل بسته بندی
وانت بار (حداقل 2 ساعت) هر ساعت 15 تا 25 هزار تومان بسته به مسافت
نیسان بار (حداقل 2 ساعت) هر ساعت فقط 20 تا 40 هزار تومان بسته به مسافت
خاور بار (حداقل 3 ساعت) هر ساعت 30 تا 60 هزار تومان بسته به مسافت
کارگر هر کارگر 30 هزار تومان + 1 هزار تومان بابت هر طبقه
باربری به شهرستان بسته به شهرستان مد نظر، قیمت فرق می کند.

خدماتی که در باربری اتوبارملل به مشتریان ارائه می شود چیست؟

شعبه باربری مللخدمات زیر را به صورت شبانه روزی و کاملا تخصصی به همشهریان عزیز ارائه داده و در صورت نیاز به صورت رایگان هم مشاوره می دهیم.

 • ارائه سرویس اسباب کشی شبانه روزی
 • دارای پرسنل مطمئن، با خلاق و آموزش دیده
 • حمل بارهای سنگین با اتومبیل های مخصوص
 • دارای اتومبیل های مخصوص ارگان ها
 • حمل بارهای سبک با اتومبیل های سبک
 • سرویس مخصوص حمل لوازم شکستنی
 • ارائه کادر خانم و آقا جهت بسته بندی
 • ارائه پکیج های مناسب جهت سرویس های رختخواب، لباس ها و …
 • مشاوره و پشتیبانی 24 ساعته رایگان
 • پیگیری نحوه برخورد و روند کار از مشتریان

راهایی که شما مشتریان گرامی میتوانید به شرکت اتوبار ملل دسترسی داشته باشید:

1-تماس باشماره های دفتر اتوبار ملل22082193-44804250)

2-به ضورت حضوری به دفتر اتوبار ملل مراجعه کردن

 

 شرکت اتوبارملل با سابقه ای طولانی در امر اسباب کشی ، شناخت کامل محله های شهر تهران بخصوص مناطق سعادت اباد وعلامه شمالی وجنوبی،شهرک غرب سبک های مختلف زندگی افراد ، آشنایی و تهیه ی ملزومات یک اسباب کشی آسان با تکیه بر رزومه ی طولانی و درخشان خود با کمک پرسنل زبده و مجرب خود شما را در ساختن خاطراتی شیرین از یک اسباب کشیبدون دغدغه همراهی خواهند کرد.

باربری شهرک غرب

باربری شهرک غرب