باربری پونک ملل بار

باربری پونک بار ملل در تهران به عنوان یکیاز بهترین و با سابقه ترین اتوبار های شمالی تهران بین همشهریان عزیز شناخته شده است این باربری با گرد هم اوردن نیروهای گلچین شده و حرفه ای توانسته بالاترین درجه کیفیت کاری را برای مشتریان خود در کنار بهترین قیمت ها فراهم نماید پیشنها ما این است که اگر به دنبال یک باربری خوب و عالی هستید تا خدمات مد نظر شما را بتواند به همان صورتی که انتظار دارید انجام دهد این نوشته را تا انتها دنبال نمایید و سپس با کارشناسان ما تماس بگیرید و در خواست خود را اعلام نمایید تا راهکار های خود را به شما ارائه بدهند .

باربری پونک

ویژگی های برتر باربری پونک ملل بار

ما دلایل ویژه ای داریم که به شما توصیه می کنیم ما را برای جابجایی بارهای خود انتخاب نمایید که در زیر به چند مورد از آن ها اشاره خواهیم نمود

نیروهای درجه یک

ما همواره برای تمام سرویس های خود که به مشتریان در هر جای تهران که باشند می دهیم از نیروهای درجه یک و گلچین شده استفاده می کنیم کارگرانی که ما در مجموعه خود داریم کاملا به کار خود مسلط هستند و با رفتار خوب و مودبانه تمام موارد خواسته شده شما را ریز به ریز انجام خواهند داد بدون اینکه پرخاشگری نمایند و یا گلایه کنند . کارگران ما تمام آموزش های لازم را برای انجام یک باربری حرفه ای و رضایت بخش دیده اند .
هر کارگر که از قوانین شرکت ملل بار در باربری پونک و یا سایر نقاط تهران تخطی نماید و موجب ناراحتی مشتریان گردد سریعا از سیستم حمل بار اتوبار بزرگ ملل حذف خواهد شد زیرا که ما معتقدیم نیروی بی کیفیت به سرعت اعتبار و تمام تلاش هایی که ما برای رسیدن به این درجه از اعتبار کسب کرده ایم هدر خواهد رفت .

خودروهای متنوع و زیاد

ما در شرکت باربری پونک ملل بار برای جابجایی هر نوع وسیله و باری امادگی داریم اتوبار ملل دارای تعداد بالای خودرو سبک و سنگین می باشد و همه روزه در تمام مناطق تهران ارسال بار دارد . شما می توانید برای حجم بارهای سبک خود وانت بار سفارش دهید و یا اگر بارهایتان کمی بیشتر است از نیسان بار استفاده نمایید . ما برای حجم بارهای بیشتر و جابجایی اسباب و اثاثیه مسکونی و اداری از خودروهای خاور کامیونت و ایسوزو استفاده می کنیم علاوه بر این شما می توانید به هر تعداد که نیاز داشتید در خواست خودروی حمل بار نمایید زیرا که ما برای خدمت رسانی به شما در هر کجای پونک و یا تهران که باشید محدودیتی نداریم و با قوای کامل برای انجام خواسته های شما خواهیم آمد .

گفتنی است که خودروهای ما همی دارای موکت پتو و طناب های محکم برای ایمنی بیشتر و اسیب نرسیدن به اسباب و اثاثیه می باشد

اتوبار تهران

اتوبار تهران

قیمت های بسیار مناسب باربری

شرکت باربری پونک ملل بار در کنار خدمات بسیار حرفه ای و بدون نقصی که انجام می دهد یکی از پایین ترین تعرفه های حمل بار و بسته بندی در منطقه را نیز دارا می باشد و این به دلیل تعداد سرویس های بالای ما در این منطقه و جذب مشتریان بیشتر می باشد . با حمل بار پونک بار دیگر دغدغه های مالی با شما نخواهد بود . همچنین ما خدمات بسته بندی را نیز به دلیل اینکه لوازم بسته بندی را با بهترین قیمت تهیه می نماییم با نازل ترین قیمت نسبت به سایر باربری های منطقه انجام می دهیم .

همچنین باید اشاره کنیم که اتوبار پونک ملل بار هیچ هزینه اضافی از شما نخواهد گرفت و دقیقا همان مبلغی که ابتدای کار توافق می شود کسب می گردد

اتوبار تهران

تاریخچه شرکت باربری پونک ملل بار

ما با توجه به تعداد بالای مشتریان خود در منطقه پونک که از جمعیت مسکونی بسیار بالایی برخوردار است سال ها است که شعبه باربری پونک را تاسیس کرده ایم تا بتوانیم خدمات خود را بهتر و با کیفیت تر و در زمان کمتری به مشتریان خود در این منطقه ارائه بدهیم . پس از اینکه شما زمان مورد نظر خود را حضوری و یا تلفنی نزد اتوبار ملل رزرو کردید نیروهای ما دقیقا سر همان ساعت درب منزل شما حضور خواهند یافت و اقدام به شروع بارگیری می نمایند . ما این کارگران را از میان بهترین نیروهای خود در پونک مستقر گردانیده ایم همچنین رانندگان ما در باربری و اتوبار پونک به تمامی کوچه و خیابان های این محدوده و محله های اطراف تسلط کامل دارند

شماره تماس شرکت باربری پونک ملل بار : ۰۲۱۴۴۰۴۶۲۱۷

برای یک باربری مطمئن ، حرفه ای و کم هزینه با شرکت باربری پونک اتوبار ملل تماس بگیرید تا تبدیل به مشتریا دائمی و همیشگی ما شوید .

با ارزوی موفقیت