باربری اقدسیه ملل بار

اتوبار ملل یکی از برترین اتوبار و شرکت هایی است که می تواند باربری اقدسیه را به نحو احسنت برای شما انجام دهد . این باربری به دلیل خدمات بسیار با کیفیت که برای مشتریان خود ارائه می دهد و ویژگی های برتری که در ادامه به انها اشاره خواهد شد دارد انتخاب بسیاری از همشهریان ، شرکت های بزرگ ، ارگان های دولتی ، بانک ها ، واحد های تجاری و …. می باشد . ما به دنبال آن هستیم تا تجربه ای رضایت بخش برای شما رقم بزنیم تا دیگر نگرانی و دغدغه ای بابت جابجایی اسباب و اثاثیه خود نداشته باشید .

اتوبار اقدسیه در خدمت شماست

  1. کامیون مجهز و به روز با تمام ابزار باربری
  2. کارگران مجرب و ورزیده و با تجربه
  3. قیمت منصفانه و طبق تعرفه اتوبار و باربری
  4. احترام به مشتری در وقت شناشی و مسئولیت پذیری
  5. تضمین سلامت اثاث منزل و کالای مشتری که ما آن را بیمه می کنیم

باربری اقدسیه ملل بار دارای جواز کسب از اتحادیه باربری می باشد و برای حمل بارهای شما بهترین قیمت ها را ارائه می دهد

ما با استفاده از بهترین کارگران سطح شهر تهران بارهای شما را بدون کوچکترین مشکلی به هر نقطه ای که شما بخواهید خواهیم رسانید .

باربری اقدسیه

ملل بار راحت و بدون دردسر

از گذشته تا کنون اسباب و اثاث کشی یکی از دغدغه ها و چالش های بزرگ مردم در مناطق گوناگون تهران بوده است. به طوریکه از مدتها قبل ازجابجایی تا مدتی بعد از سکونت ، هنوز درگیر مقوله اسباب کشی هستند که این امر زمان ، هزینه و انرژی زیادی را تلف می کند.

از ابتدا اساس کار شرکتهای باربری ، حمل و جابجایی وسایل و اسباب منازل مسکونی ، اداری و تجاری بوده است . اما امروزه به جهت افزایش رضایت و سهولت مشتریان ، شرکتهای باربری سعی کرده اند از وظایف اولیه خود پا را فراتر گذاشته و در همه ابعاد این چالش بزرگ در کنار مشتریان بوده تا بتوانند حس آرامش را به آنها هدیه دهند. مجموعه بزرگ باربری اقدسیه ملل بار با علم به این موضوعات و با تکیه بر تعهد ، تخصص و سابقه درخشانی که در زمینه باربری ارزان در تهران و اتوبار ارزان در تهران سعی دارد خاطره ای خوش برای مشتریان عزیز به یادگار بگذارد.

حمل بار در اقدسیه

اتوبار اقدسیه در مرحله اول وسایل ، اسباب و اثاثیه شما را ائم از بزرگ ، کوچک و شکستنی بودن آنها را به صورت تخصصی با کارتن های مخصوص بسته بندی کرده. در مرحله بعد توسط کارگران زبده و چیره دست و نه کارگران عادی که هیچگونه تجربه ایی در این زمینه ندارند جابجا میشوند و با توجه به نوع بار شما خودرو مناسب تدارک دیده و اسباب ، اثاثیه و اساس شما در آنها با نهایت دقت جایگزاری می شود.

در مرحله آخر بار شما با دقت فراوارن و نهایت سرعت به محل منتقل میشود . نکته قابل توجه این است که تمام بارهای جابجا شده توسط اتوبار اقدسیه – باربری اقدسیه دارای بیمه نامه و بار نامه می باشد تا شما با خیال آسوده اسباب کشی ، بسته بندی و جابجایی بار خود را به اتوبار بزرگ ملل تهران بسپارید.

باربری تهران

ارسال بار به سراسر ایران

ما از مبدا اقدسیه علاوه بر شهر تهران و حومه آن به تمام استان های دیگر ایران نیز به صورت روزانه ارسال بار داریم اگر بار زیاد و حساسی دارید و می خواهید آن را صحیح و سالم و بدون مشکل و با بهترین قیمت به شهرستان های دیگر بفرستید باربری اقدسیه ملل بار ۲۴ ساعته با نیروهای ویژه خود در خدمت شماست تا بتواند بهترین خدمات را برای شما انجام دهد .

شماره تماس باربری و اتوبار اقدسیه تهران ملل بار : ۰۲۱۴۴۰۴۶۲۱۷