باربری الهیه ملل بار

باربری و اتوبار الهیه ملل بار سال ها است که با توجه به اهمیت بالای حمل بار و اسباب کشی در منطقه الهیه شعبه الهیه را تاسیس کرده است تا بتواند دسترسی راحتر و بهتری برای مشتریان خود در این ناحیه داشته باشد .

دارای مجوز رسمی از اتحادیه موسسات حمل ونقل کالا
دارای کارگرهای متخصص ومجرب
خودروهای اتاق تکی مسقف و روباز مجهز به وسایل ضربه گیر
ویژه حمل اسباب و اثاثیه
جهیزیه
مبلمان
کالای تجاری و اداری
به تمام نقاط
ساعت شروع کار از درب منزل شما

چرا اتوبار الهیه ملل بار

باربری الهیه ملل بار را به این دلیل خواهید برگزید که ما علاوه بر ارائه خدمات بسیار حرفه ای ، آسان و بدون تنش قیمت های بسیار خوب و مناسبی نیز داریم . همچنین تمام فعالیت های ما بر اساس نظم و انضباط می باشد و هیچ هزینه اضافی از شما در پایان کار دریافت نمی گردد . کارشناسان ما در ابتدای کار تعداد نیروی لازم و همچنین قیمت تمام شده را به شما اعلام خواهند کرد و پس از توافقات اولیه با بهترین شکل و بالاترین کیفیت بارهای شما را با رعایت کلیه اصولات حرفه ای و ایمنی به مقصد جدیدتان خواهند رساند . هدف ما این است که تمام نگرانی ها و استرس های شما را در تمام مدت زمان انتقال بارهایتان از بین ببریم و اسودگی خاطر را برای شما فراهم کنیم .

ملل بار کلیه مناطق تهران را تحت پوشش خود دارد و برای خدمت رسانی به شما عزیزان در هر کجای تهران که باشید هیچ محدودیتی ندارد . باربری الهیه سال ها است که به سراسر ایران ارسال بار دارد پس با خیال اسوده با ما تماس بگیرید و در خواست خود را به کارشناسان ما اعلام نمایید تا قیمت و شرایط کار را برای شما توضیح دهند .

قیمت های باربری الهیه ملل بار

قیمت های شعبه باربری الهیه اتوبار ملل در عین اینکه برترین خدمات حمل بار و بسته بندی را در منطقه ارائه می دهد از جمله ارزان ترین و نازل ترین قیمت های نرخ کرایه در محدوده الهیه تهران می باشد تمامی دستمزد ها و نرخ های کرایه خودروهای باربری زیر نظر اتحادیه باربری می باشد و ما هرگز با تبلیغات دروغ و فریب دادن مشتریان قصد گرفتن هزینه های اضافی که امروزه بسیار در اتوبار ها باب شده است را نداریم . هدف ما این است که مشتریان دغدغه های مالی از بابت جابجایی بارهای خود نداشته باشند . رعایت همین نکته سبب گردیده است که اتوبار ملل در منطقه الهیه و سایر مناطق تهران مشتریان ثابت زیادی را جذب خود بکند .

اتوبار و حمل بار در الهیه

کارگران باربری الهیه ملل بار در باربری تهران متخصص جابجایی هر گونه وسیله همچون یخچال های ساید بای ساید ، گاو صندوق ، ماشین لباسشویی ، پیانو ، بوفه و… می باشند . ما برای جابجایی وسایل سنگین و حساس از کارگران تنومند و ورزیده خود استفاده می کنیم تا بتوانند بدون مشکل انها را به ماشین حمل بار برسانند .

حمل و جابجایی انواع و اقسام بار برای ما به راحتی قابل انجام است . ما برای بارهای شما ارزش زیادی قائل هستیم و آنها از همان ابتدای باربری نزد ما امانت خواهند بود و هیچ آسیبی به انها وارد نمی گردد زیرا که ما به کار خود مسلط هستیم و بی دلیل به یکی از معتبرترین اتوبارهای تهران و کشور تبدیل نشده ایم .

بسته بندی لوازم مسکونی در الهیه

ما با لوازم و تجهیزات به روز و مطمئن و یک تیم حرفه ای بسته بندی اوازم شما را به طور کامل بسته بندی خواهیم کرد تا هیچ خسارت ، رنگ پریدگی و یا ایجادی لکه ای متوجه آن ها نشود تعرفه های بسته بندی لوازم مسکونی اتوبار الهیه بسیار مقرون به صرفه می باشد و به آن میارزد که به اسباب و اثاثیه گران قیمت شما صدمه ای وارد نشود . کارگران بسته بندی ما متخصص در اینکار هستند و سال ها تجربه دارند .

اتوبار تهران

اسباب کشی در الهیه

باربری الهیه حمل تخصصی یخچال های نیم ساید (پهن) و بوفه و شیشه نهار خوری و ساید بای ساید

دارای مجوز رسمی از اتحادیه و شهرداری برند ثبت شده حمل و نقل کشوری با چند دهه سابقه

حمل تخصصی و تضمینی….
…. اثاثیه منزل. اداری. تجاری. جهیزیه….
________ گلچینی از بهترین کارگران ماهر ________
انواع خاورمسقف بزرگ و کوچک مجهز به پتو.ضربه گیر ( نیسان.. وانت )

**** اطمینان.. کیفیت.. آرامش در اثاثکشی را با مجموعه بزرگ ما تجربه کنید ****

وانت نیسان خاور کارگر
اتوبار الهیه
از همه مهمتر کارگرانی خوش اخلاق زبده وکار بلد جوان متاهل ومتعهد و بدون حاشیه.
همچنین حمل یخچالهای سنگین از جمله ساید بای ساید پیانو لوازم ورزشی گاوصندوق
شیشه های نهار خوری به صورت کاملاً تخصصی وصددرصد تضمینی.

زمان محاسبه ازدرب منزل میباشد.
مشتری گرامی گارگر تنها نیز جهت جابجایی تخلیه وبارگیری وغیره ارسال میگردد.