باربری در خیابان سرو تهران

باربری در خیابان سرو در محدوده سعادت اباد و میدان کاج با بهترین قیمت ها و نیروهای زبده و کاربلد

اسباب و اثاثیه مسکونی و اداری خود را به شرکت معتبر ملل بار بسپارید ما در مناطق شمال تهران دارای چندین زیر مجموعه هستیم و هر روز از این مناطق ارسال بار داریم

اسباب کشی بصورت ۲۴ ساعته با خاور، ایسوزو ، نیسان و وانت

اتوبار و باربری ملل بار ۱۰۰%تضمینی.
حمل‌و نقل بار توسط.ماشینهای مسقف و کفی دار.
همراه بابیش از ۱۰۰پتووضربه گیر.
بارگیری و تخلیه بار با نیروهای مجرب و حرفه ای.
بصورت شبانه روزی درخدمت شما عزیزان هستیم.

باربری در شمال تهران

باربری در خیابان سرو و شمال تهران :

جابه جایی انواع اثاثیه مانند:یخچال سایدونیم ساید،گاوصندوق،انواع بوفه های سنگین،پیانو ،شیشه های میز ناهار خوری و….
همراه با بیمه وبارنامه با نیروی تخصصی و
حرفه ای برای جابجایی،تخلیه،بارگیری و….
جابجایی در کوتاه ترین زمان
با انواع ماشین مانند:ایویکو شش تن،کاویان،جک،
ایسوزو،نیسان،پیکان وانت و….
*هدف مارضایت شماست*

باربری و اتوبار خیابان سرو

خیابان سرو در منطقه ۲ شهرداری تهران به طول تقریبی ۲٫۷ کیلومتر در دو سوی شرق و غرب میدان شهید حسن تهرانی (کاج) واقع شده و از شرق به میدان فرهنگ واقع در بلوار سعادت‌آباد و از غرب به میدان کتاب واقع در بلوار فرحزادی منتهی می‌شود.

باربری در محدوده خیابان سرو در زمینه باربری شهری و بین شهری ضمن سپاس گزاری و قدردانی از اعتماد و انتخاب شما هموطنان گرامی، خدمات خود را بصورت شبانه روزی و در تمامی روزهای سال با نرخ مناسب پایین تر از هزینه کارشناسی ارائه می نماید.
معتقد است که بهترین راه موفقیت مادی و معنوی احترام و رعایت حقوق شهروندان است و همواره در تلاش است که کیفیت خدمات باربری و حمل و نقل در منطقه شهرری را در بالاترین سطح ممکن ارائه نماید تا خستگی ناشی از یک اسباب کشی و حمل و نقل را بدست فراموشی بسپارید.ما در امر اسباب کشی شما از نیروهای مجرب و با تعداد مناسب جهت حمل بار شما بهره می گیریم.

حمل بار در شمال تهران

باربری در خیابان سرو :

باربری در محدوده های سعادت اباد و شهرک غرب با کادری مجرب و تضمینی در خدمت شما می باشد و شما را در جابجایی و بسته بندی اثاثیه منزل و ادارات و شرکت ها به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل یاری می رساند. دقت، سرعت و اطمینان از مهم ترین اهداف ماست.ما آمادگی حمل بار به تمامی استان ها و شهر های کشور در سریع ترین زمان ممکن را داریم.

ما شما را یاری می کنیم تا اثاثیه خود را در سریع ترین زمان ممکن و با پایین ترین هزینه و با ایمنی بالا جابجا کنید.

امکان ارسال و حمل انواع وسایل سنگین همچون یخچال های ساد بای ساید، گاو صندوق، مبلمان، میزهای پذیرایی شیشه ای بزرگ بدون حتی کوچک ترین خط خوردگی و به تمامی نقاط کشور توسط توسط رانندگان با سابقه.

بسته بندی لوازم مسکونی در خیابان سرو

باربری و بسته بندی لوازم مسکونی در خیابان سرو شرقی و غربی :

باربری سرو مفتخر است با استفاده از جدیدترین فناوری‌ ها و موارد اولیه شامل انواع پکیج‌ ها و بسته‌ بندی‌ ها متنوع و در سایزهای مورد نیاز به همراه متخصصان آموزش‌ دیده، در انجام این کار و رفع این مشکلات شما را یاری رسانند. با ارسال درخواست خود به صورت تلفنی، کارشناسان ما بهترین پک را بر حسب نیاز شما انتخاب می کنند.

خدمات بسته بندی ما شامل بسته بندی انواع وسایل منزل و کالاهای حساس و شکستنی همچنین لوازم منزل چون مبلمان، و ماشین لباس شویی و سایر لوازم است.بسته بندی مناسب اسباب ادارات و شرکت ها با بهترین کیفیت و استحکام جهت جایجایی نیز از جلمه دیگر خدمات باربری سرو است.

دقت در انجام بسته بندی مناسب هم موجب سهولت در جابجایی اثاث منزل و هم موجب سرعت در اسباب کشی منزل می شود و حتی در سهولت چیدمان پس از اسباب کشی نیز موثر خواهد بود.استفاده از جعبه های کارتن با کیفیت عالی باعث حفظ و جلوگیری از آسیب دیدن اثاثیه خواهد شد.