باربری شهرک غرب

باربری و اتوبار ملل تهران با ارائه خدمات ویژه باربری، حمل بار، اسباب کشی، بسته بندی و چینش با خدمه ی آموزش دیده و متعهد و بیمه با بهترین و سریع ترین کیفیت در خدمت همشهریان گرامی منطقه شهرک غرب تهران می باشد .

ما با سالها تجربه در زمینه باربری و اتوبار با انواع ماشین های سبک و سنگین مانند خاور، نیسان، وانت با بهترین نیروها برای انجام امور باربری در خدمت شما خواهیم بود . 

باربری شهرک غرب

باربری شهرک غرب

خدمات باربری شهرک غرب :

  • باربری و حمل و نقل شهری با سرویس مجهز و مدرن
  • اعزام نیروی متخصص باربری
  • ارسال تجهیزات بسته بندی حرفه ای
  • مشاوره و راهنمایی

اسباب کشی و به طور کلی حمل و نقل کالا یک حرفه و تخصص است. اتوبار شهرک غرببه علت همکاری با زبده ترین نیروهای باربری و رانندگان مجرب بهترین انتخاب شما در شهرک غرب است. باربری شهرک غرب آماده ارائه کلیه سرویس های باربری به مراکز دولتی و خصوصی و اسباب کشی حرفه ای در محدوده شهرک غرب میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های اتوبار شهرک غرب تماس حاصل نمایید. شماره های تماس :

۲۲۰۸۲۱۹۳

۴۴۸۰۴۲۵۰

۴۴۸۴۵۰۵۹

۴۴۸۴۶۰۸۱-۴۴۸۰۵۲۷۷-۴۴۸۴۶۰۲۷

باربری شهرک غرب اتوبار شهرک غرب پیشرو در صنعت جابجای بار و جهیزیه عروس.

اتوبار شهرک غرب و باربری شهرک غرب دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربریها.

کامیونهای بزرگ و موکت کاری شده با اتوبار شهرک غرب.

کارگران خوش اخلاق و حرفه ای با باربری شهرک غرب بسته بندیی حرفه ای با باربری شهرک غرب اتوبار شهرک غرب. اتوبار شهرک غرب و باربری شهرک غرب تهران یکی از شعبات پر فعال نمونه بار تهران که با سابقه طولانی و با مشتری مداری قوی توانسته رضایت بیش از ۹۹% از مشتریان گرامی رابه دست بیارد. و با بسته بند های حرفه ای و کار آزموده بهترین بسته بندی اثاثیه را برای خارج از کشور انجام می دهد. اتوبار شهرک غرب و باربری شهرک غرب آماده  بهترین خدمات بسته بندی و جابجای بار به هموطنان گرامی منطقه شهرک غرب میباشد.

shahrake gharb freight

shahrake gharb freight

باربری نمونه شهرک غرب با بیمه نامه معتبر وسرویس v.i.p

باربری شهرک غرب اتوبار شهرک غرب با مجوز رسمی از اتحادیه

شهر وشهرستان | باربری نمونه شهرک غرب

بزرگترین ناوگان حمل و نقل برای شهر و تهران و بین شهری برای تمام نقاط

با بسته بندی ۱۰۰% تضمینی

جابجایی اثاثه منزل، شرکت یا دفتر خود را به کارگران ورزیده و معتمد بسپارید

سرویس دهی به تمام نقاط شهر تهران و شهرستانها(مازندران، گیلان و …)

با صدور صورت وضعیت، بیمه نامه و بارنامه روی اوراق بهادار بانکی و تضمینی با سرویس VIP

استفاده از انواع خودرو متناسب با نوع بار ( خاور ، ایسوزو ، وانت ، نیسان و … ) با بسته بندی مناسب و خودردهای موکت کاری شده مخصوص اثاث کشی اتوبار شهرک غرب یکی دیگر از شعبه پرفعال نمونه بار که با سابقه طولانی در منطقه شهرک غرب تهران در خدمت هموطنان گرامی بوده و با نامی دیگر به نام باربری شهرک غرب در منطقه شهرک غرب و سعادت آباد مشغول به انجام وظیفه جابجای با و اثاثیه شما عزیزان میباشد.

۲۲۰۸۲۱۹۳

۴۴۸۰۴۲۵۰

۴۴۸۴۵۰۵۹

۴۴۸۴۶۰۸۱-۴۴۸۰۵۲۷۷-۴۴۸۴۶۰۲۷