باربری گاندی ملل بار

باربری گاندی ملل بار یکی از شعبات فعال اتوبار بزرگ ملل در شمال تهران می باشد . شرکت حمل بار ملل جز معدود باربری هایی است که می تواند پاسخگوی هر نوع درخواستی از سوی مشتریان خود باشد زیرا که ما دارای ناوگان بزرگ حمل و نقل در سراسر تهران هستیم . و تا کنون بارهای شرکت ها و سازمان ها بسیار بزرگ و معتبری را منتقل کرده ایم . اتوبار ملل در باربری گاندی بهترین کارگران و کارشناسان را جمع نموده است تا بتواند بهترین خدمات را به همه مشتریان ارائه بدهد و تبدیل به بهترین باربری منطقه گردد . اتوبار گاندی می تواند بارهای شما را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت به هر جای تهران و یا ایران که مد نظر دارید ارسال نماید .

کارگران باربری گاندی ملل بار

کارگران این مجموعه را ما از میان نفرات بسیار در سال های طولانی گلچین کرده ایم تا وقتی که برای خدمت رسانی به همشهریان سرویسی اعزام می کنیم خیالمان از لحاظ کیفیت انجام کار آسوده باشد . کارگران ما با اخلاق و مودب هستند به طوری که خیال شما را از بابت انجام درخواست هایتان راحت خواهد کرد . این نفرات آموزش های کامل را برای جابجایی بارهای مختلف را دیده اند و توسط سرکارگران مقتدر به خوبی مدیریت می گردند و بدون اتلاف وقت و تعلل وظایف خویش را همانگونه که از آن ها خواسته شده است انجام می دهند .

حمل بار و اسباب کشی

باربری گاندی ملل بار به دلیل داشتن کامیون های بزرگ متنوع و زیاد گزینه ای مناسب برای اسباب کشی و انتقال لوازم مسکونی شما به منزل جدیدتان می باشد . تمامی خودروهای حمل بار اتوبار گاندی دارای تعداد زیادی پتو برای ایمنی بیشتر و دور پیچ کردن اسباب و اثاثیه شما می باشد . رانندگان باربری گاندی و یا سایر شعبات ما مسلط به مسیریابی و تمامی محله های تهران هستند . اگر به دنبال یک اسباب کشی آسان و بی دردسر با قیمت های خوب هستید همین حالا با باربری شبانه روزی ملل بار تماس بگیرید .

شماره تماس باربری گاندی : ۰۲۱۴۴۰۴۶۲۱۷

اتوبار گاندی

از محدوده گاندی تهران به سراسر تهران در هر زمانی که بخواهید بارهای شما را ارسال خواهیم کرد باربری گاندی تهران ملل بار یکی از معتبرترین باربری های مطرح در شمال تهران می باشد
خدمات حمل ونقل بار
✔درون شهری-برون شهری
✔حمل بار با بیمه وبارنامه دولتی
✔.حمل اثاثیه منزل،مبلمان،لوازم اداری و صنعتی
✔اعزام نیرو متخصص بار گیری و تخلیه بار
✔با بیش از ۱۰سال سابقه درصنعت حمل ونقل
✔دارای مجوز رسمی از اتحادیه
✔مشاور رایگان درامور حمل ونقل
✔سرویس دهی با انواع ماشین ها
✔وانت✔نیسان✔خاور رو باز ✔خاور مسقف✔کامیون های بزرگ

بسته بندی شرکت ملل بار

شرکت بزرگ باربری ملل بار با توجه به اهمیت بالای بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل در تهران سال هاست که نیرو های خبره و متخصص در امر بسته بندی به سیستم خود اضافه نموده است تا بتواند برترین خدمات بسته بندی و باربری بدون نقص را به تک تک مشتریان خود در سراسر تهران بویژه مناطق شمالی تهران ارائه بدهد .

بسته بندی اسباب و لوازم منزل یکی از مهمترین اقدمات قبل از اسباب کشی و انتقال بارهایتان به خانه جدید است . بسته بندی اگر خوب و درست انجام شود تمام وسایل شما را از بروز هر اتفاق و حادثه از در امان نگه خواهد داشت . اینکار بسیار تخصصی می باشد و انجام آن توسط افراد عادی و آماتور کار سخت و دشواری است و ممکن است سهل انگاری در آن موجب ایجاد خسارت های جبران ناپذیر در لوازم حساس و گران قیمت شما بشود . نیروهای ملل بار متخصص در امر بسته بندی اثاثیه منزل در شمال تهران و سراسر تهران می باشند و طی این سال ها فعالیت ما توانسته اند که به بی شمار مشتری خدمات درجه اولی را ارائه بدهند .

باربری تهران

چرا اتوبار و باربری ملل بار ؟

متخصص در حمل انواع یخچال های ساید^ پیانو^ گاوصندوق ^و ……بدون کوچک ترین ضربه” و خط و خش ”

باربری در گاندی : حمل حرفه ای انواع یخچال ها و اجسام سنگین به صورت● تک نفره ●در طبقات جهت جلوگیری اتلاف وقت

■ کامیونت مسقف سرپوشیده – طول بزرگ ارتفاع بلند – جادار-  مجهز به پتو ضربه گیر حساس جهت حفاظت از وسایل حساس……..

– سرویس دهی به تمامی نقاط تهران و حومه

ارسال بار از گاندی

ساعت بارگیری درب منزل شما

شما هم با یک بار تجربه مشتری همیشگی موسسه ما باشید….تمامی هزینه های اسباب کشی طبق نرخنامه اتحادیه میباشد
با یک مدیریت قوی که جلوی هرگونه کوتاهی نیروهای کارگر و راننده را خواهد گرفت

باربری به صورت تضمینی و بدون کوچکترین خسارتی با قیمت های نازل در تمامی مناطق تهران