ثبت سفارش بار

تخفیف ویژه به مناسبت افتتاحیه سایت

بسته بندی کفش در اسباب کشی

اطلاعات پست

تاریخ انتشار

ساعت انتشار

دیدگاه

محل تبلیغات شما

بسته بندی کفش در اسباب کشی

بسته بندی کفش در اسباب کشی

امروز با موضوع جذاب بسته بندی در اسباب کشی در باربری تهران همراه شما هستیم  . همان طور که میدانید در اسباب کشی، بسته بندی از جمله مواردی هستند که باید به آنها توجه شود. در اسباب کشی با برنامه ریزی درست درمورد کفش ها مانع از گم شدن آن ها می شوید. اتو بار ملل

مطمئنا هر فردی در منزل چند جفت کفش دارد که این تعداد با افزایش تعداد افراد خانواده بیشتر می شود. به منظور عدم آسیب به هر یک از کفش ها در هنگام اسباب کشی و باربری می بایست اقداماتی انجام گیرد که ما در این مقاله به این مسئله خواهیم پرداخت.بنابراین با توجه به تعداد کفش هایی که در هر خانوار وجود دارد بسته بندی هریک از آن ها دارای جایگاه ویژه ای می باشد.با توجه به اهمیت موضوع ، پیش از سپردن اسباب و اثاثیه به باربری در قیطریه   پیشنهاد به بسته بندی صحیح کفش ها جهت هرگونه آسیب در هنگام باربری می شود.

بسته بندی

انواع مدل های کفش که مورد استفاده افراد خانوار قرار می گیرد دارای ویژگی های خاصی است که می بایست جهت جابجایی آن ها مورد توجه قرار گیرد. کفش های اسپرت یا ورزشی ، کفش های رسمی ، کفش های پاشنه بلند و… هریک نیازمند بسته بندی صحیح جهت انجام باربری هستند.تفکیک هریک از کفش ها به منظور بسته بندی آن ها می بایست در اولویت اول قرار گیرد.

همچنین در هر خانواده ای کفش هایی وجود دارد که به هر دلیل غیر قابل استفاده هستند که آن ها هم می بایست پس از دسته بندی و جدا کردنشان از دیگر کفش ها تکلیفشان روشن گردد. می توان پس از تمیز کردن این کفش ها ، آن ها را به دیگران هدیه داد و یا در صورت عدم شرایط مناسب کفش ها از بسته بندی و جابجایی آن ها صرف نظر کرد.

 کفش در اسباب کشی

پس از آن که کفش ها را تمیز کردید اقدام به پر کردن فضای داخلی آن ها با روزنامه باطله نمایید تا در هنگام ایجاد فشار بر روی کفش ، دچار له شدگی نشوند.سپس پس از روزنامه پیچی می توان آن ها را در پلاستیک های حباب دار قرار داد و محکم بست و به طور منظم در جعبه قرار داد.بر روی جعبه هایی که مدل های مختلف کفش در آن قرار داده شده است می توان برچسب زد تا محتویات درون جعبه پیش و پس از اسباب کشی و حمل بار به وسیله باربری تهران مشخص باشد.

قطعا در منزل هر کسی چمدان هایی با سایز های مختلف وجود دارد که می توان از فضای خالی آن ها برای وسایلی نظیر کفش استفاده کرد. شما می توانید پس از تمیز کردن کفش ها و قرار دادن آن ها در کیسه های حباب دار به طور مرتب آن ها را در داخل چمدان های خالی قرار داده تا فضای پرت چمدان ها به وسیله آن ها پر شود و سبب سالم ماندن کفش ها در هنگام اسباب کشی شود.

وسایل مورد نیاز برای بسته بندی:

روزنامه باطله

کیسه های حباب دار

کارتن های محکم

چسب پهن

نکات مهمی جهت بسته بندی و جابجایی کفش ها در هنگام اسباب کشی

 شستن و تمیز کردن کفش ها پیش از بسته بندی جهت عدم بو گرفتن و انتقال آلودگی (اعم از کفی کفش ها)

 بسته بندی کامل کفش ها جهت جلوگیری از ورود هرگونه رطوبت به داخل کفش

 پر کردن کفش ها با استفاده از کاغذ یا روزنامه باطله به منظور عدم له شدگی آن ها در هنگام باربری

 تفکیک و چیدن مرتب کفش ها در داخل جعبه و اطمینان از ثابت ماندن آن ها در داخل کارتن بسته بندی

 عدم قرار دادن کفش های در سایر کارتن ها در هنگام بسته بندی اثاثیه منزل

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقاله را اشتراک گذاری کنید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email
WhatsApp
Print