ثبت سفارش بار

تخفیف ویژه به مناسبت افتتاحیه سایت

جابجایی لباسشویی و ظرفشویی

اطلاعات پست

تاریخ انتشار

ساعت انتشار

دیدگاه

محل تبلیغات شما

جابجایی لباسشویی و ظرفشویی

جابجایی لباسشویی و ظرفشویی

سلام امروز در باربری تهران با موضوع جالب جابجایی لباسشویی و ظرفشویی همراه شما هستیم. برای جابه جایی راحت و آسان وسایل منزل و ساختمان لازم هست شما این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین زفع سوالات خود با باربری اتوبارملل ارتباط بگیرید.

 جابجایی لباسشویی و ظرفشویی

پیش از هرچیز می بایست به این نکته اشاره کرد که بهترین راه برای انجام فرآیند حمل و جابجایی اسباب و اثاثیه سپردن آن ها به شرکت باربری می باشد. بنابراین با انتخاب یک شرکت مناسب می توانید کلیه امور اسباب کشی خود را با خیالی آسوده به آن ها سپرده تا در کمترین زمان و با بالاترین میزان دقت اقدام به حمل و جابجایی اسباب و اثاثیه شما نمایند.

استفاده از کارتن برای حمل و جابجابی

بسته بندی اسباب و اثاثیه اهمیت بالایی نکته مهمی در هنگام اسباب کشی است. برای انجام جابجایی ماشین لباسشویی و ظرفشویی از کارتن خود دستگاه استفاده نمایید. اندازه و سایز کارتن می بایست برابر با سایز دستگاه انتخاب گردد و به همین دلیل بهتر از در صورت داشتن کارتن دستگاه از آن استفاده گردد. در صورت نداشتن کارتن دستگاه می توانید از کارتن های محکم و هم سایز با دستگاه استفاده نمایید.

جابجایی لباسشویی و ظرفشویی
جابجایی لباسشویی و ظرفشویی

بسته بندی با پلاستیک های حبابدار

استفاده از استرچ رپ یا پلاستیک های حبابدار و بسته بندی دستگاه به وسیله آن ها پیش از قرارگیری در کارتن. در صورت عدم داشتن چنین پلاستیک هایی می توان از یونولیت و یا فوم های ضد ضربه استفاده کرد. این کار سبب می شود در صورت هر گونه ضربه به کارتن در هنگام انتقال ، شدت آن کاسته و آسیب جدی به دستگاه وارد نشود.

 

محکم کردن پیچ های حمل دستگاه

نکته مهم بعدی نصب و محکم کردن پیچ های مخصوص حمل دستگاه است که پس از خرید دستگاه و نصب آن توسط نصاب باز شده است. انجام این کار بهتر است توسط نصاب این دستگاه ها انجام شود اما عموما این کار را پرسنل شرکت های باربری قادر به انجام می باشد.تعادل دستگاه به وسیله این پیچ ها تنظیم شده و محکم نبودن آن ها احتمال آسیب به دستگاه در هنگام اسباب کشی را به وجود می آورد.

 

ثابت کردن دستگاه در محل حمل

پس از حمل و قرارگیری آن در ماشین جهت انتقال که بهتر است از ماشین های حمل بار مجهز توسط شرکت باربری استفاده گردد ، می بایست در فضایی محکم شود تا در صورت تکان جابجا و آسیب نبیند.

 

نحوه اصولی بلند کردن دستگاه

پنل های روبرویی چنین دستگاه هایی محل مناسبی برای برداشتن دستگاه نمی باشد و امکان آسیب به دستگاه در چنین شرایطی وجود دارد.بنابراین می بایست دستگاه را از قسمت زیرین آن بلند نمایید.

عدم قرارگیری بر روی دستگاه در هنگام جابجایی

ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی وسایلی هستند که تحمل وزن افراد را بر روی خود ندارند بنابراین هنگامی که در جعبه قرار گرفت می بایست مراقب بود در هنگام قرارگیری در ماشین حمل بار به اشتباه بر روی آن ها نروید.

حمل دستگاه به وسیله دو نفر

بهترین و راحت ترین روش برای حمل و باربری وسایلی همچون ماشین لباسشویی و ظرفشویی به کارگیری دو نفر برای حمل و انتقال آن ها می باشد. یک فرد وظیفه نگهداری قسمت بالایی و فرد دیگر وظیفه گوشه های پایین آن را بر عهده خواهد گرفت.

چرخ های مخصوص حمل بار و جابجایی

استفاده از چرخ های مخصوص حمل بار برای جابجایی چنین وسایلی یکی از نکاتی است که در صورت در اختیار داشتن آن می توان فرآیند حمل بار را راحت تر انجام داد.استفاده از این وسیله علاوه بر پایین آوردن احتمال آسیب به کمر ، احتمال آسیب به دستگاه را کاهش خواهد داد.

مطالب مرتبط:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقاله را اشتراک گذاری کنید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email
WhatsApp
Print