باربری نوبنیاد

باربری نوبنیاد اتوبار ملل یکی از معتبرترین باربری های منطقه نو بنیاد و شمال تهران می باشد ، زیرا که ما از بهترین و متخصص ترین نیروهای بسته بندی و باربری در تهران استفاده می کنیم . باربری و اتوبار نو بنیاد همه روزه و همه ساعته حتی در تعطیلات نیز فعال می باشد برای درخواست انتقال بارهای خود به تمامی نقاط تهران و ایران میتوانید روی ما حساب کنید . باربری ملل بار سالهاست که به همشهریان عزیز خدمت رسانی می کند . ارسال بار به تمامی شهرستان های ایران با نازلترین قیمت ها انجام میشود .
شماره های تماس باربری نوبنیاد : ۰۲۱۴۴۰۴۶۲۱۷

حمل بار در نو بنیاد

اگر خواهان حمل بار و اتوبار در نوبنیاد هستید پس بدون اتلاف وقت با اتوبار ملل تماس بگیرید زیرا که ما به شما بهترین راهکارها و خدمات را ارائه میدهیم . 

حمل اسبآب و اثاثیه منزل

جهیزیه عروس

حمل کالاهای تجاری اداری و سوپر مارکت ها

با ماشین های مسقف چادری و کارگران ماهر

حمل و جابجایی مبلمان به طبقات و بالعکس

حمل یخچالهای ساید بای ساید به اپارتمان ها

حمل گاوصندوق ها در هر اندازه

حمل پیانو های سنگین و حجیم

حمل میزهای اداری

حمل فر گازها

حمل بوفه های شیشه ای و چوبی

حمل تخت خوابهای سنگین

تخلیه بار از ماشین ها و بارگیری

ارسال نفرات مجزا برای تغییر چیدمان و دکوراسیون

وسایل منزل طبق سلیقه شما

ارسال نفرات مجزا به تمام نقاط شهر 

باربری آسان در نوبنیاد تهران

با باربری نوبنیاد تمام دغدغه های باربری و بسته بندی از شما دور خواهد شد . با بهترین کارگرانی که تابحال دیده اید .

خدمات باربری ما در تمام نقاط تهران و تمام ساعات شبانه روز ادامه دارد . به هر تعدادی که بخواهید میتوانید درخواست خاور نیسان بار و یا وانت بار نمایید.
حمل و نقل خود را به متخصصین باربری نوبنیاد واگذار نمایید تا بدون استرس و خیلی اسان بارهای شما را به هرکجایی که نیاز دارید ارسال نماییم . با معتبرترین و با سابقه ترین باربری در شمال تهران دیگر نگرانی وجود نخواهد داشت.  خدمات باربری ما در تمام نقاط تهران و تمام ساعات شبانه روز ادامه دارد . به هر تعدادی که بخواهید میتوانید درخواست خاور نیسان بار و یا وانت بار نمایید.

اسباب کشی در نوبنیاد تهران


باربری در نوبیناد تهران و سایر مناطق شمالی تهران با انواع خودروهای باربری و نیروهای باتجربه و ویژه بسته بندی و اسباب کشی با تعهد کاری بالا . ما برای شما یکی باربری شیرین و لذت بخش برای شما رقم خواهیم زد و تمام نگرانی ها و دغدغه های شما را رفع خواهیم نمود برای اشنایی بیشتر با ما و شناخت از قدمت و اعتبار ما کافیست که در اینترنت ما را جستجو نمایید . باربری نوبنیاد به دلیل وجود مشتریان فراوانی که ما در این محدوده داریم و جمعیت بالای محدوده های نزدیک به ان از اهمیت ویژه ای برای اتوبار ملل بار برخوردار است از همین رو همواره سعی داشتیم که خودروهای باربری خود را در این منطقه مستقر نماییم تا در کمترین زمان و بصورت شبانه روزی خدمات باربری و بسته بندی خود را با سرعت بالا ارائه دهیم .

تاریخچه باربری نوبنیاد ملل بار

اتوبار ملل با توجه به حجم بالای در خواست ها در منطقه نو بنیاد تهران از سال ها پیش خودروها و نیروهای زیادی را به خدمت رسانی بهتر و سریع تر به مشتریان مستقر نموده است . ما خدمات بسته بندی و باربری خود را در نوبنیاد و پاسداران همه روزه به نحو احسنت انجام می دهیم و تا بحال مشتریان زیادی را جذب کرده ایم خدمات ما در این منطقه شامل بندی حرفه ای و انتقال اسباب و اثاثیه منزل و اداری و ارسال بارهای تجاری و اجناس تولیده ها و کارخانه ها به سراسر ایران می باشد . فرقی نمی کند که کجای نوبنیاد و یا مناطق شمالی باشید ما بارهای شما را به هر مقصدی که بگویید می فرستیم . نیروهای ما در نو بنیاد تهران گلچین شده هستند و خواسته های شما را بدون کم و کاستی انجام می دهند

وانت بار و نیسان بار نوبنیاد


شما برای حجم بارهای کمتر و یا صرفه جویی در هزینه های باربری میتوانید درخواست وانت بار و یا نیسان بار در نوبنیاد نمایید . خودروهای باربری سبک ما که شامل چندین ماشین سالم و سرحال حمل بار در نوبنیاد و پاسداران می باشد همگی کاملا از لحاظ فنی سالم و دارای موکت و پتو برای ایمن سازی بارهای شما هستند . تا هیچ خسارتی به اسباب و اثاثیه شما وارد نشود . وانت بار و نیسان بار نوبنیاد به تمام نقاط تهران سرویس شبانه روزی دارد و بهترین قیمت ها را نیز در کنار خدمات ویژه خود ارائه میدهد . با حضور کارگران متعهد و اموزش دیده که به درستی خواسته های شما را با صبر و حوصله انجام خواهند داد . ما برای ارسال نیسان ا وانت به محدوده شما هیچ محدودیتی نداریم برای همین می توانید در هر زمان که خواستید با دفتر ما تماس بگیرید و درخواست انتقال بارها و یا بسته بندی آن ها را بدهید .

اتوبار نوبنیاد تهران

– حمل اثاثیه منزل لوازم اداری با کارگران ورزیده ومجرب متخصص در حمل ساید گاوصندوق 

– جابجایی وحمل اثاث با کارگر ماهر را به باربری در نو بنیاد ملل بار بسپارید با سالها تجربه مفید و درخشان

– حمل اثاثیه منزل مبلمان جهیزیه عروس 
بار اداری صنعتی و تجاری 
مجهز به ماشین های کامیون نیسان وانت پتو دار 
با کادر مجرب حرفه‌ای و کار بلد با اخلاق 

– فعالیت بدون تعطیلی در هر زمان و مکانی که شما بخواهید

– ارسال بار به سراسر ایران با بهترین قیمت ها 

– باربری نوبنیاد در کمترین زمان برای خدمت رسانی در محل شما حاضر خواهد بود 

– بارگیر و تخلیه بار به شیوه های اصولی و درست

– دارای انواع خودروی باربری در مناطق شمالی تهران و اقدسیه برای جابجایی هرگونه بار و وسیله


باربری در شمال تهران
باربری ملل در کلیه مناطق شمالی تهران خدمات باربری و بسته بندی بدون نقص خود را ارائه میدهد . در هر منطقه از شمال تهران که باشید در کمترین زمان برای جابجایی بارهای شما اقدام به فعالیت خواهیم نمود . ارسال کارگر به هر تعداد که بخواهید امکان پذیر است . ما با دارا بودن ماشین های باربری زیاد در مناطق شمالی تهران هرگونه نیاز مشتریان را پاسخگو خواهیم بود . همین حالا برای جابجایی بارهای خود در شمال تهران با شرکت معتبر اتوبار ملل که از قدیمی ترین و حرفه ای ترین شرکت باربری نوبنیاد و تهران می باشد تماس بگیرید . 

حمل اثاثیه منزل و اداری

ملل بار متخصص در جابجایی انواع بار و وسیله اداری ، مسکونی و تجاری می باشد و به هر مقصدی که مشتریان بخواهند انها را در سلامت کامل خواهد رساند . با بسته بندی ما دیگر نگران سلامت اجناس خود نباشید . با اتو بار ملل یک باربری مطمئن و بدون نقص را در استان بزرگ تهران تجربه کنید و تضمین ما به شما یک باربری ویژه و فراموش نشدنی خواهد بود که سالها در ذهن شما بماند و باعث شود که مجددا برای جابجایی بارهای خود به ما مراجعه کنید . باربری نوبنیاد تهران با قیمت های مناسب زیر نظر اتحادیه باربری انجام می گردد . با خیال اسوده فقط به مکان جدید خود فکر کنید و جابجا یی اسباب و اثاثیه خود و چیدمان در محل جدیدتان را با اتوبار بزرگ ملل بسپارید برای اطلاع بیشتر از قیمت ها و نحوه کار با شعبه باربری نوبنیاد ملل بار تماس بگیرید .

محله نو بنیاد

نو بنیاد یکی از محلات شمالی تهران است میدان نو بنیا د در امتداد خیابان پاسداران واقع شده محله اختیاریه و پاسداران از این مکان پایین تر هستند از دسترسی های مهم این محدوده می توان به بزرگراه صدر بزرگ راه بابایی و دستواره نام برد چندین سال هم از تاسیس متروی نوبنیاد در این محدوده میگذرد
ما برای انتقال بارهای شما در باربری نوبنیاد ملل بار راهکار های ویژه ای در نظر گرفته ایم و با بهترین قیمت ها بارهای شما را به تمام نقاط تهران ارسال می نماییم .

کیفیت در باربری نوبنیاد

کیفیت در باربری نوبنیاد اتوبار ملل شامل فاکتورهای زیادی می گردد که موارد زیر از جمله مهمترین آنهاست:

  •           سرعت در انجام امور و جلوگیری از اتلاف وقت مشتریان
  •          تضمین امنیت بار و پیش بینی کلیه تمهیدات جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به لوازم و اثاثیه
  •        ارائه بیمه نامه و بارنامه معتبر از طرف شرکت اتوبار
  •          در اختیار داشتن انواع وسایل نقیله برای حمل انواع بار
  •          مجهز بودن به ابزار و امکانات پیشرفته جهت بسته بندی و حمل بارهای خاص مانند گاوصندوق، پیانو و..
  •         تعرفه و قیمت باربری مناسب
  •          در اختیار داشتن شعبه در مناطق مختلف شمال و مرکز و شرق و غرب تهران
  • ارائه خدمات بصورت شبانه روزی و بدون تعطیلی برای راحتی مشتریانی که وقت کافی در ساعات کاری ندارند
  • ارسال بار به تمام نقاط کشور با قیمت های مقرون به صرفه و مناسب

باربری شهرک نفت

باربری خوب در نوبیناد

* کامیون ۶ متری مخصوص حمل اثاثیه منزل همراه با پتو و ضربه گیر * انواع کامیون : ایسوزو . کاویان . خاور . ده تن . تریلی * کارگران حرفه ای و باسابقه * حمل انواع یخچال های ساید – تردمیل – گاو صندوق – اجسام سنگین – انواع مبلمان و سرویس خواب * بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل شما از ۰ تا ۱۰۰ * حمل انواع کالا و اثاثیه منزل به سراسر نقاط کشور و شهرستانها * بیمه نامه معتبر کالا همراه با بارنامه رسمی دولتی * کارگران خالی را از ما بخواهید * جابجایی درون شهری اثاثیه ۲۴ ساعته قیمت های منصفانه » خدمات دهی ویژه با »» اتوبار ملل


اتوبار نوبنیاد شبانه روزی می باشد و همچنین در تمامی روزهای سال فعالیت دارد.نرخ و قیمت اسباب کشی ما پایین تر از تعرفه کارشناسی است. در صورت نیاز به یک باربری مطمئن در هر ساعت از شبانه روز میتوانید با باربری در نوبیناد اتوبار ملل تماس حاصل فرمایید.

حمل وسایل و اثاثیه منزل ،جهیزیه و کالاهای شرکتی با تخفیف ویژه تماس از سایت، در سرتا سر تهران با وانت بار،نیسان بار و کامیون انجام می شود. باربری و اتوبار نوبنیاد تمام مسیرهای داخل تهران و از تهران به شهرستان ها را به خوبی می داند به همین خاطر بهترین مسیر از لحاظ ترافیکی و ایمنی جاده را انتخاب می کند. رانندگان اتوبار ملل در نو بنیاد تمام تلاش خود را جهت سالم رساندن وسایل شما به مقصد می کنند.

بسته بندی لوازم منزل در نوبنیاد

۱- کارتن های نو و محکم ۵ لایه در سایزهای مختلف ۲- کارتن ها و کاور های مخصوص لباس ۳- روکش های محافظ مخصوص خوش خواب و فرش ۴ – ساک های زیپ دار مخصوص رخت خواب ۵ – نایلون های حباب دار ( بابل رپ ) با ضخامت های متنوع ۶ – نایلون های کششی ( استرچ رپ ) ۷ – انواع فول کاور جمع آوری و بسته بندی محتویات کابینت ها اعم از ظروف شکستنی و غیر شکستنی و پکیج در کار تن ها با سایزهای مختلف پکیج و بسته بندی ویژه جهت ظروف تزئینی و دکوری نفیس کاورکشی کامل مبلمان ، سرویس خواب ، یخچال ، ماشین لباسشویی و ظرفشویی و …… بصورت چند لایه ، جابجایی اثاثیه منزل در نوبنیاد دمونتاژ لوسترها ( باز کردن ) ، سرویس خواب و سایر لوازم و مونتاژ ( نصب کردن ) در محل جدید حمل توسط کامیون های مخصوص حمل اثاثیه توسط کارگران مجرب و حرفه ای چیدمان لوازم در محل جدید
با اتوبار بزرگ ملل یک باربری حرفه ای و درجه یک را تجربه خواهید کرد

چرا باربری در نوبنیاد ملل بار ؟

چرا باید در بین باربری های موجود به باربری در نوبیناد اتوبار ملل اعتماد کنیم ؟

پرسیدن این سوال از سوی متقاضیان حمل بار کاملا منطقی است و ما هم در پاسخ باید بگوییم که باربری ملل در تمامی مناطق شمال تهران به ویژه نوبنیاد دارای شعبه های فعال و شناخته شده می باشد . ما هرگز از مشتریان خود هزینه های گزاف و پنهانی نخواهیم گرفت و در کادر خود دارای نیروهای کارگر درجه یک هستیم که زمانی که خوده شما طرز کار آن ها را مشاهده کنید متوجه خواهید شد که منطور ما از حرفه ای بدون یعنی چه ، تضمین ما به شما این است که نه تنها کلیه اسباب و اثاثیه را در سلامت کامل به مقصد می رسانیم بلکه بدون هیچ تنش و مشکلی تمام مراحل بارگیری چیدمان و بسته بندی انجام خواهد شد و تجربه ای ماندگار از اثاث کشی را برای همیشه در ذهن خواهید داشت
ما زیر نظر اتحادیه باربری فعالیت می کنیم و برای تمام مشتری های خود ارزش قائلیم و در تمام سرویس ها بهترین خدمات را ارائه می دهیم تا اعتبار ملل بار که طی سال ها فعالیت و تجربه به دست آمده است لکه دار نگردد و روز به روز نیز به آن افزوده شود