ثبت سفارش بار

تخفیف ویژه به مناسبت افتتاحیه سایت

ضدعفونی کردن در اسباب کشی

اطلاعات پست

تاریخ انتشار

ساعت انتشار

دیدگاه

محل تبلیغات شما

ضدعفونی کردن در اسباب کشی

ضدعفونی کردن در اسباب کشی

درود و خسته نباشید خدمت دوستانی که در این روزها تصمیم به تعویض منزل یا محل کار خود را دارند. در این مقاله امروز شما با باربری کیا جهت ضدعفونی کردن در اسباب کشی همراه هستید. تا انتهای مقاله برای کسب اطلاعات بیشتر همراه ما باشید. مطمئنا اطلاعاتی را کسب می کنید که برای شما مفید هستند.

آماده کردن خانه قبل از اسباب کشی

یکی دیگر از مواردی که باید پیش از اسباب کشی انجام دهید، آماده سازی خانه جدید می باشد که برای تمیز کردن آن که بخش مهمی از این آماده سازی را تشکیل می دهد، می توانید علاوه بر انجام آن به صورت شخصی، از شرکت های نظافتی کمک بگیرید. آماده کردن خانه جدید مراحلی دارد که شامل:

• چک کردن کارایی شیرهای آب، سیم های برق و لوازم گرمایشی و سرمایشی

• سم پاشی برای پیشگیری یا از بین بردن سوسک و مورچه

• جمع کردن زباله ها، جارو و دستمال کشی

• چک کردن سلامت شیشه ها و نظافت آنها

• هماهنگ گردن با مدیر ساختمان برای اسباب کشی

خانه جدید باید یک یا چند روز قبل از اسباب کشی تحویل گرفته و تمیز شود. در مرحله تمیزی خانه، مخصوصا خانه ای که از قبل اشخاصی در آن ساکن بوده اند، باید از لوازم ضد عفونی کننده برای تمیز کردن آن استفاده کنید. البته خانه هایی که نوساز است و کسی در آن ساکن نبوده نیز نیاز به ضدعفونی کردن دارد چرا که ممکن است پیش از شما افراد زیادی برای بازدید از خانه آمده باشند. برای شروع ضد عفونی کردن خانه حتما از ماسک و دستکس برای محافظت خودتان استفاده کنید و درها و پنجره ها را باز بگذارید. پس از جارو کشی سطح می توانید آن را توسط محلول ضدعفونی کننده حاوی الکل تمیز کنید، کابیت و کمدها و به خصوص دستگیره های آن ها را نیز توسط دستمال آغشته به ماده ضد عفونی کننده تمیز کنید.

قسمت هایی مانند شیشه های بیرونی یا جاهایی که در دسترس قرار ندارند را می توانید توسط شوینده های مخصوص پاک کرده و نیازی به استفاده از الکل نیست؛ همچنین در زمان تمیزی مواردی مانند کلید و پریزهای برق مراقب باشید و مایع ضدعفونی کننده را مستقیما به آنها نپاشید. قسمت هایی مانند حمام، دستشویی و ظرفشویی را در صورت امکان با ماده شوینده یا سفید کننده بشویید و در پایان دستگیره های درب های خانه را اسپری الکل بزنید. یکی دیگر از مواردی که می توانید برای جلوگیری از آلوده شدن لوازم و خودتان انجام دهید، ضد عفونی کردن مسیر راه پله و آسانسور می باشد تا در صورتی که کارگران لوازم را روی زمین گذاشتند نگران آلودگی آنها نباشید.

ضدعفونی کردن کارتن ها و لوازم

لوازم خانه خود را قبل از بسته بندی تمیز کنید تا خاک و آلودگی را به خانه جدید خود انتقال ندهید، همچنین در صورت بهره گیری از خدمت بسته بندی شرکت های باربری، بعد از باز کردن کارتن ها اثاثیه خود را ضدعفونی کنید و لوازمی مانند ظروف را بشویید. در صورتی که قصد دارید خودتان بسته بندی لوازم را انجام دهید باید حتما از کارتن های سالم و تمیز استفاده کنید و آنها را پیش از استفاده ضدعفونی کنید؛ البته بهتر است کارتن های مخصوص بسته بندی را از شرکت های باربری شمال تهران تهیه کنید که علاوه بر اطمینان از آلوده نبودن آنها، دارای مقاومت زیاد هستند و در انواع ضخامت ها و اندازه ها با توجه به هر گروه از لوازم موجود هستند. همچنین می توانید بعد از اتمام بسته بندی لوازم کارتن ها را با سلفون به طور کامل بپوشانید تا بعد از اتمام اسباب کشی بتوانید آنها را با محلول الکل اسپری و ضدعفونی کنید. علاوه بر مدارک و لوازم باارزش، برخی از لوازم ضروری زندگی مانند ظروفی که روزانه استفاده می کنید را خودتان با ماشین شخصی جابجا کنید؛ در انتها لوازمی که برای بسته بندی و حمل اثاثیه نیز استفاده شده را ضد عفونی کرده یا در صورت امکان بشویید.

مطالب مرتبط:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقاله را اشتراک گذاری کنید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email
WhatsApp
Print