عروس بار ملل

 اگر نیازمند حمل و نقل اسباب و اثاثیه خود هستیس بارد و برای این کار به دنبال تیم مجربی میگردید، ما به شما عروس بارملل  را پیشنهاد میکنیم.

درباره ی عروس بار ملل بیشتر بدانید:

عروس بار

عروس بار

شرکت عروس بار ملل در تاریخ ۸۷ شروع به فعالیت نموده است که در زمینه خدمات باربری فعالیت دارد. که در طول این سال‌ها، تمرکز خود را بر روی ارائه خدمات با کیفیت، اخلاق‌مداری، تعهد و ارائه قیمت شفاف گذاشته است و تا به امروز، از این رویکرد توانسته نتایج بسیار خوبی بگیرد.

چرا باید  عروس بار ملل را برای حمل اسباب و اثاثیه خود انتخاب کنیم؟

پوشش مناطق عروس بارملل  در استان تهران و حومه به صورت کامل توسط شعبه های این شرکت پوشش داده شده است و همشهریان گرامی می توانند با تماس به یکی از شعب در کمترین زمان ممکن منتظر اعزام کارگران و وسایل نقلیه به محل مورد نظر باشند.

استفاده از نیروهای بومی برای هر منطقه:

تمامی پرسنل عروس بار ملل نیروهای بومی هر منطقه هستند که با شناخت کامل منطقه، سرعت جابجایی اسباب و اثاثیه شما بالاتر رفته و در کم‌ترین زمان ممکن و با بهترین هزینه جابجایی بارها و اسباب و اثاثیه شما انجام می شود.

کادری مجرب و کاملا آموزش دیده:

عروس بار ملل دارای تیم مجربی از کارکنان وظیفه شناس، متعهد، خوش برخورد و قابل اطمینان در هر شعبه می‌‍باشد که سختی طاقت فرسای حمل اسبا و اثاثیه‌های شما را تبدیل به حمل و نقلی کاملا بی دغدغه و متفاوت می‌کند.کارکنان عروس بار ملل، کاملاً آموزش دیده‌اند تا در عین سرعت، سلامت اثاثیه شما را حفظ کنند

قیمتی مناسب و شفاف بدون هزینههای اضافی:

عروس بار

عروس بار

عروس بارملل را با قیمتی ارزان ومنصفانه در اختیار شما قرار می‌دهد، شما قرار نیست هیچ هزینه مخفی ای پرداخت کنید و قیمت همان است که از ابتدا مشخص می‌شود.

کاملا تضمینی :

ارائه خدمات با کیفیت، رضایت مشتریان، جابجایی بدون خسارت و گم شدن اسباب و اثاثیه از دلایلی است که اتوبار ملل در آن تضمین می‌دهد. تعهد ما از لحظه شروع کار بسته بندی و جابجایی سالم بارهای شما تا پایان کار می باشد.

ماشین های حمل بار به انتخاب مشتری و تنوع وسایل نقلیه ( خاور ، نیسان ، وانت و…)  :

خاور و کامیون:

اگر قصد جابجایی اسباب و اثاثیه بزرگ منزل یا محل کار خود را دارید ، اتومبیل های سنگین شرکت باربری عروس بار ملل آماده خدمت رسانی به شما هستند. خدمات خاور بارعروس بارملل در شهر تهران و حومه به شهروندان عزیز ارائه می‌شود.نیسان:اگر قصد جابجایی تعدادی اسباب و  اثاثیه از محل کار یا منزل خود دارید و اثاثیه شما آنقدر زیاد است که در خاور جا نشود و آن قدر کم است که خاوربرایش زیاد باشد، پس نیسان ملل بهترین گزینه برای شماست. خدمات نیسان بار در شهر تهران و حومه به شهروندان عزیز ارائه می‌شود.

وانت بار:اگر قصد جابجایی اثاثیه کمی را دارید، وانت بار عروس بار ملل بهترین گزینه برای شماست. خدمات وانت بار ملل در تمام شهر تهران و حومه به شهروندان عزیز ارائه می‌شود.

خدمات ویژه حمل اثاثیه درعروس بار ملل عبارتند از:

  • دارای اتومبیل‌های مخصوص حمل بارهای شکستنی
  • دارای اتومبیل‌های مخصوص حمل بار ویژه ارگان‌ها و ادارات
  • سرویس مخصوص حمل لوازم شکستنی

مزایای عروس بار ملل نسبت به سایر رقبا:

  • دارای اتومبیل‌های کابین‌دار
  • دارای اتومبیل‌ها موکت شده
  • مشاوره و پشتیبانی ۲۴ ساعته رایگان
  • پیگیری نحوه برخورد و روند کار از مشتریان
  • ارائه کادر خانم و آقا جهت بسته بندی
  • دارای پرسنل مطمئن، با اخلاق و آموزش دیده
  • ارائه سرویس در هر ساعت از شبانه روز
  • ارائه پکیج های مناسب جهت سرویس‌های رختخواب، لباس ها و …

دارای تیم مجرب برای بسته بندی وسایل :

عروس بار ملل دارای کادری از آقایان و بانوان مجرب و آموزش دیده در زمینه حمل و جابجایی و بسته بندی بارها به شما همشهریان گرامی یاری رسانده و بهترین پیشنهادات را برای جابجایی اسباب در کمترین زمان به شما ارائه خواهند داد.

خدمات باربری به شهرستانها:

ها از طریق سرویس های

ملل با قیمت‌های بسیار مناسب خدمات بسته‌بندی و حمل اسباب و اثاثیه منزل و محل کار به شهرستان را به  عروس بار بسپارید

عروس بار

عروس بار