ثبت سفارش بار

تخفیف ویژه به مناسبت افتتاحیه سایت

وانت بار چیست؟

اطلاعات پست

تاریخ انتشار

ساعت انتشار

دیدگاه

محل تبلیغات شما

وانت بار چیست؟

 

وانت بار چیست؟

سلام امروز در باربری تهران همراه شما عزیزان با موضوع وانت بار چیست؟ هستیم. امیدوارم از این مقاله لذت ببرید و سوالات شما در مورد موضوع وانت بار حل شود. پس تا پایان مقاله همراه ما باشید. اتوبارملل

خودروهای باربری

در زمان برنامه ریزی برای اسباب کشی، نکته ای که باید در نظر گرفته شود میزان حجم وسایل می باشد، چرا که نیاز است در زمان تهیه لوازم بسته بندی بدانید که چه تعداد کارتن و چه مقدار استرچ رپ نیاز دارید؛ از طرف دیگر تعداد و حجم اثاثیه منزل یا شرکت مشخص می کند که چه خودرویی باید برای حمل بار انتخاب شود. در صورتی که حجم لوازم کم باشد از خودروهایی مانند وانت و نیسان، در صورتی که حجم لوازم متوسط باشد از کامیونت، کامیون، هیوندا و ایسوزو و در صورتی که حجم اثاثیه زیاد باشد از خودروهای سنگین مانند خاور، ترانزیت و کمپرسی استفاده می شود. برای اسباب کشی اثاثیه منازل و حمل بار شهری عموماً از ماشین های نیمه سنگین استفاده می شود اما ماشین های سنگین و بسیار بزرگ برای جابجایی بار هایی با حجم بسیار زیاد و خارج از شهر یا حتی کشور بکار گرفته می شوند. به خصوص که در داخل شهر به ویژه شهر تهران محدودیت تردد در ساعات روز دارند و معمولاً بین 10 شب تا 6 صبح می توانند به مبدا یا مقصد خود برسند.

یک شرکت باربری معتبر به خصوص در شهری به وسعت و شلوغی تهران باید انواع خودروهای باربری را در اختیار داشته باشد تا بتواند تمام نیازهای مشتریان خود را تامین کند. همچنین ارائه خدمت مشاوره قبل از اسباب کشی در زمینه های مختلف و به ویژه انتخاب خودرو متناسب با اثاثیه می تواند باعث صرفه جویی در هزینه ها و جلوگیری از اشتباهات و اتلاف زمان شود. علاوه بر دریافت مشاوره از شرکت های باربری، خود افراد نیز باید برای انتخاب خودروی مناسب باربری به عواملی توجه کنند که شامل موارد زیر می باشد:

 حجم و نوع اثاثیه و لوازم

 مسافت حمل بار

 زمان (فصل) و ساعت حمل بار

 نوع مسیر بین مبدا و مقصد

 تهران یا شهرستان بودن مقصد

وانت بار چیست؟
وانت بار چیست؟

تفاوت وانت بار با سایر خودروهای باربری چیست؟

در اتوبارهای تهران که مشتریان زیادی دارند و همه نوع تقاضایی را از حمل اثاثیه منازل تا لوازم شرکتی و حمل بار فروشگاه ها را شامل می شود، همه نوع خودروهای باربری وجود دارد. مهمترین تفاوت وانت بار با سایر خودروهای باربری در اندازه باریست که می توانند حمل کنند؛ میزان وزن بارگیری انواع وانت بار بر اساس مدل آن مشخص می شود، به عنوان مثال وانت پیکان حدود 500 کیوگرم، وانت مزدا حدود 1 تن و وانت نیسان تا 2 تن بار را می توانند حمل کنند. وانت بار نیسان به دلیل ظرفیت بالاتر و مقاومت بیشتر خودرو کاربرد بیشتری دارد و برای حمل بار به شهرستان و مسافت های زیاد انتخاب می شود.

به دلیل ظرفیت کمتر، مصرف بنزین کمتر و همچنین اصطلاک کمتر، هزینه حمل بار با انواع وانت یا نیسان تا حدودی کمتر از خودروهای سنگینتر می باشد. این تفاوت هزینه نباید باعث شود تا افراد ریسک کنند و بخواهند تمام لوازم خود را در خودروهای سبک جا دهند، زیرا معلولاً خودروهای باربری مسقف هستند و علاوه بر وزن، از نظر حجم نیز محدودیت دارند.

همانطور که گفته شد بهترین کار برای جلوگیری از صرف هزینه زیاد و ریسک نکردن، مشورت گرفتن از متخصصین شرکت های باربری می باشد که هم به صورت تلفنی و هم به صورت حضوری میزان اثاثیه را بررسی کرده و بهترین خودرو رو برایتان انتخاب خواهند کرد. علاوه بر خودروی باربری، شرایط رانندگان این خودروها نیز تاثیر بسیاری در حمل صحیح بارها و لوازم دارند به ویژه که در خودروهای سبک مانند انواع وانت و نیسان برقراری تعادل خودرو و کنترل آن کمی دشوارتر می باشد. رانندگانی که در یک شرکت باربری حرفه ای مشغول به کار هستند، علاوه بر تسلط بر خودرو، باید با نحوه چیدن و قرارگیری بارها نیز آشنایی داشته و محدوده کاری خود را به دقت بشناسند تا در زمان رسیدن به مبدا یا مقصد تاخیر نداشته و دچار مشکل نشوند.

وانت بار تهران تیک بار شامل خودروهای وانت مزدا، پراید وانت، پیکان وانت و نیسان می باشد که در تمام شعبات در مناطق مختلف تهران حضور دارند. این بخش از مجموعه تیک بار علاوه بر ارائه خدمات اسباب کشی منازل یا شرکت ها، در زمان حمل بار و لوازم خانگی سنگین مانند ماشین لباسشویی و ظرفشویی ، گاز، کمد یا سرویس مبلمان خریداری شده نیز خمات رسانی می کند.

مطالب مرتبط:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقاله را اشتراک گذاری کنید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email
WhatsApp
Print