ثبت سفارش بار

تخفیف ویژه به مناسبت افتتاحیه سایت

کاربرد کارتن های بسته بندی

اطلاعات پست

تاریخ انتشار

ساعت انتشار

دیدگاه

محل تبلیغات شما

کاربرد کارتن های بسته بندی

کاربرد کارتن های بسته بندی

سلام خدمت دوستان و همراهان همیشگی باربری تهران، امروز در باربری اتوبارملل قصد داریم در مورد موضوع کاربرد کارتن های بسته بندی با شما بیشتر صحبت کنیم. همیشه به یاد داشته باشید در هنگام اسباب کشی به تمام نکات و موارد ضروری توجه کنید. کارتن ها در اسباب کشی بسیار حائز اهمیت هستند. افرادی که به مدت طولانی مستجر هستند میتوانند بعد از هر بار اسباب کشی کارتن های خود را دور نندازند. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا با هم به نکات مهم پی ببریم.

در این بخش از جمله مهم ترین موارد ذکر شده است:

1.استفاده مجدد از کارتن ها در اسباب کشی بعدی

اگر مشتری پس از انجام خدمات اسباب کشی و اتمام جابجایی فضایی برای نگهداری جعبه ها داشته باشد ، می تواند به منظور استفاده مجدد از آن ها در جابجایی های بعدی ، اقدام به نگهداری جعبه ها نموده تا هم در هزینه باربری صرفه جویی نماید و هم در راستای حفاظت از محیط زیست قدم بردارد.

این کار را جهت کاهش اشغال حجم می توان با باز کردن جعبه ها انجام داد. بنابراین افرادی که امکان جابجایی مجدد در کوتاه مدت را در برنامه خود دارند می توانند اقدام به انجام این کار نمایند.در صورتی که قصد انجام این کار را دارید می بایست کارتن ها را در محیطی بدون هرگونه رطوبت قرار داده تا کیفیت کارتن ها حفظ شود. بهترین کار پس از باز کردن جعبه ها قرار دادن آن ها در کیسه های پلاستیکی بزرگ و بستن آن می باشد.

2.استفاده از کارتن ها برای بسته بندی اسباب و اثاثیه

چنانچه پس از اتمام مراحل باز کردن کارتن ها و چیدن اسباب و اثاثیه نیاز به انبار کردن برخی وسایل که فعلا به آن ها احتیاج ندارید را داشته باشید می توانید مجددا از این کارتن ها جهت بسته بندی و قرار گیری در انبار استفاده نمایید. چه بهتری که به جار خرید مجدد کارتن ها از کارتن هایی که در هنگام اسباب کشی از آن ها استفاده کرده اید بدین منظور بهره بگیرید و با انتخاب بهترین سایز برای وسایل خود از سالم ماند وسایلی که کمتر به آن ها احتیاج دارید در داخل کارتن ها اطمینان حاصل نمایید.

کاربرد کارتن های بسته بندی

3.استفاده از کارتن ها به منظور ساخت کار دستی برای فرزندان

یکی از راهکار های جذاب به منظور استفاده مجدد از کارتن ها ، درست کردن وسایل و کار دستی برای فرزندانتان می باشد.با استفاده از این جعبه ها و یا حتی کارتن های آسیب دیده می توان اقدام به انجام این کار نمود و فرزند خود را سرگرم کرد.علاوه بر این می توانید از این کارتن ها خانه هایی برای حیوانات خانگی و یا حتی حیوانات داخل خیابان همچون گربه ها بسازید.

4. پس گیری کارتن ها توسط باربری تهران

همانطور که گفته شد در صورتی که شما به کارتن ها هیچ احتیاجی ندارید ، پیش از اسباب کشی می توانید با اتوبار مورد نظر خود طی کنید تا در صورت عدم نیاز به جعبه ها آن را از شما پس بگیرند تا از آن ها در اسباب کشی های بعدی استفاده کنند.در صورتی که خدمات بسته بندی وسایل بر عهده شرکت باربری بوده باشد با انجام این کار می توان از هزینه های بسته بندی بکاهید.

5.فروش کارتن های بسته بندی

امروزه شرکت های بازیافت مختلفی در سطح تهران مشغول به کار هستند که می توانید در صورتی که نیاز به جعبه ها نداشته باشید آن ها را به این شرکت ها فروخته تا مجددا این کارتن ها وارد چرخه تولید قرار گیرند.همچنین در صورتی که کارتن های باقی مانده از گذشته در منزل خود دارید می توانید شرکت هایی را به منظور خرید آن ها بیابید تا بتوانند از آن ها مجددا استفاده نمایند. امروزه این شرکت ها با خرید کارتن های سالم و یا حتی استفاده شده شما می توانند از آن ها استفاده مجدد نمایند و انجام این کار برای دو طرف اقدامی مناسب است.

6.واگذاری به دیگران

در صورتی که دیگر نیازی به کارتن های بسته بندی اثاثیه نداشته باشید می توانید آن ها را به خیشاوندان خود که قصد انجام اسباب کشی را دارند بدهید. قطعا در اطراف شما دوستان و آشنایانی پیدا می شوند که نیاز به چنین کارتن هایی جهت انجام امور مختلف دارند.همچنین می توانید به همسایگان خود این کارتن ها را واگذار کنید.

مطالب مرتبط:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقاله را اشتراک گذاری کنید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email
WhatsApp
Print