حمل بار تهران

حمل بار تهران اتوبار ملل بار یکی از برترین شرکت های حمل بار و حمل اثاثیه در سراسر تهران می باشد ، اگر که می خواهید بارهای شما هیچگونه آسیبی نبینند و همچنین هزینه های اضافی و گزاف پرداخت نکنید اتوبار ملل بهترین گزینه برای حمل بار های شماست . ما به صورت بیست چهار ساعته و بدون تعطیلی در خدمت شما هستیم هدف ما جلب رضایت تک تک مشتریان در تمام مناطق تهران هست و برای همین سعی داریم خدمات خود را با نیروهای حرفه ای خود با دقت فراوان ، بدون مشکل ، حرفه ای و با قیمت های عالی انجام دهیم خدمات این مجموعه شامل حمل بار ، اسباب کشی ، بسته بندی ، ارسال کارگر خالی جهت بارگیری و ارسال بار به سایر استان ها می باشد ما با نوشتن این مقاله سعی داریم تا به تمامی سوالات شما پاسخ دهیم پس با ما همراه باشید و اگر پاسخ پرسش های خود را نیافتید میتوانید با تلفن های ما که در ادامه آورده می شود تماس بگیرید .

شرکت بسته بندی در تهران

کرایه های ما

کرایه های دریافتی حمل بار ملل بار زیر نظر اتحادیه باربری می باشد و برای تمامی سرویس های خود قیمت های کاملا مناسب و ارزانی را در سراسر تهران در نظر گرفته ایم . برای اطلاع دقیق از کرایه های وانت بار ، نیسان بار ، خاور ، ایسوزو و … با شماره تلفن های اتوبار ملل تماس بگیرید تا کارشناسان ما قیمت دقیق کرایه های حمل بار و باربری همچنین دستمز کارگران و یا سایر هزینه ها را برای شما اعلام نمایند . مطمئن باشید که قیمت ها و کرایه های حمل بار اتوبار ملل از ارزانترین و مناسب ترین قیمت های اتوبارهای تهران است . ما بارهای شما را با قیمت های خیلی خوب به هر مکانی که بخواهید در تهران و یا در سایر استان ها خواهیم فرستاد و برای شما بهترین خدمات را نیز انجام خواهیم داد .

تهران باربری

ارسال بار به سراسر ایران

ما از تهران به تمامی استان ها و شهرستان های ایران با خودروهای درجه یک و متنوع خود بارهای شما را ارسال می کنیم . ارسال بار از تهران به شهرستان ها همه روزه حتی در ایام تعطیل نیز برای اتوبار ملل مقدور است حمل بار از تهران به سایر نقاط در کشورمان ایران را برای شما به صورت حرفه ای و بدون مشکلی به نحوی انجام خواهیم داد که همیشه بارهایتان را توسط این مجموعه منتقل نمایید و تبدیل به مشتری دائمی این مجموعه شوید . باربری اتوبار تهران با قدمت طولانی مدت خود توانسته رانندگانی متبحر و موجه را استخدام نماید که بتواند حسن انجام کار و تعهد و مسئولیت پذیری آن ها را تضمین نماید تا مشتریان با خیال آسوده بارهای خود را توسط ما به راهی جاده های بین شهری نمایند . حمل بار خود را به یکی از حرفه ای ترین اتوبار های تهران بسپارید .

اسباب کشی لوازم منزل

اتوبار ملل برای جابجایی اسباب و اثاثیه شما یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب است زیرا که ما با حضور برترین نیروهای کارگر سطح استان تهران و کشور توانسته ایم رضایت صد در صدی مشتریان بسیار زیادی را در سراسر استان تهران بزرگ جلب نماییم و آنها را تبدیل به مشتری همیشگی خود نماییم . حمل بار و جابجایی اثاثیه که برای بسیاری از همشریان عزیز همه ساله اتفاق میوفتد امروزه تبدیل به دغدغه ای بزرگ شده است متاسفانه بعضی از اتوبارهای بی کیفیت و غیر مسئولیت پذیر باعث شده است که این امر برای مشتریان پر استرس تر نیز باشد اتوبار ملل انتخابی است که شما را شگفت زده خواهد کرد با توجه به خدمات عالی که برای شما انجام می دهد در کنار قیمت های ارزانش . ما اسباب و اثاثیه شما را با رعایت دقت فراوان و بدون کوچکترین برخوردی با دیواره ها ، نرده ها ، خودروهای باربری و سایر وسایل به ماشین حمل بار خود منتقل می کنیم و سپس آن ها را در مقصد مورد نظرتان می چینیم . برای حمل بار لوازم مسکونی شما  همواره از نیروهای جوان ورزیده و مودب استفاده می کنیم تا انجام کار در بالاترین سطح ممکن برای شما راضی کننده باشد .

باربری زعفرانیه

خودروهای اتوبار ملل بار در باربری تهران

باربری و اتوبار تهران ملل بار دارای خودروهای متنوعی در تعداد بالا می باشد که این ماشین های حمل بار شامل وانت بار ، نیسان بار ، ایسوزو ، کامیون ، خاور و … می باشد . لازم به ذکر است که این اتوبار بزرگ در تهران همیشه خودروهای فاقد امنیت و خودروهای باربری فرسوده را از سیستم حمل بار خود خارج می گرداند تا بتواند باربری خوبی برای مشتریان خود فراهم نماید . نکته مهم در رابطه با باربری ملل بار اینست که این خودروها توسط رانندگان ماهر و باتجربه و آشنا به مسیرها و مسیر یابی هدایت می شوند و برای یافتن مقصد و یا یافتن محل مشتریان دچار مشکل نمی شوند . به دلیل وجود تعداد بالای خودروی حمل بار در سراسر مناطق تهران به هر تعداد ماشین باربری که برای جابجایی بارهای خود نیاز داشته باشید ما میتوانیم پاسخگو باشیم و دچار محدودیت نگردیم فقط کافیست با مجموعه بزرگ اتوبار ملل که یکی از بزرگترین ناوگان های حمل و نقل کشور را دارد تماس بگیرید

کارگران ملل بار

حمل بار ملل بار در تهران از بهترین کارگران برای انجام باربری و بسته بندی استفاده می نماید . ما این نیروها را طی سال های فعالیت طولانی مدت خود گلچین کرده ایم . هر نیرویی که کوچکترین بی مسولیتی داشته باشد و به قوانین شرکت و خواسته های مشتری اهمیت ندارد یا رفتار غیر قابل قبولی داشته باشد سریعا از سیستم حمل بار اتوبار ملل حذف خواهد گردید . کارگران ما در عین جوانی دارای تجربه و تبحر بالایی در انجام کار هستند و به نحو احسنت خدمات مد نظر شما انجام خواهند داد . کارگران ما از لحاظ برخورد با مشتری کاملا آموزش های لازم را دیده اند و در تمام مسیر باربری رفتاری مناسب و قابل قبول با مشتری دارند و خواسته های متشریان را بدون هیچ تنشی مو به مو انجام خواهند داد . ما حرفه ای بودن کارگران خود را تضمین می کنیم و اعتقاد داریم که استفاده از کارگران حرفه ای و درجه یک از مهمترین مولفه ها برای ارائه خدمات حرفه ای و کسب اعتبار می باشد .

مراحل انجام کار

مراحل انجام کار به این گونه است که در ابتدای کار شما با کارشناسان ما تماس خواهد گرفت و می فرمایید که حدود بارهای شما چقدر است و چه خدماتی نیاز دارید سپس در زمان مورد نظر شما کارشناسان ما در محل شما حاضر خواهند شد و به طور دقیق قیمت ، تعداد خودروی لازم و تعداد نیرویی که برای حمل بار نیاز است را به شما اعلام خواهند نمود و سپس در صورت درخواست شما شروع به عملیات بسته بندی خواهند کرد و سپس بلافاصله عملیات بارگیری و چیدمان در ماشین حمل بار انجام خواهد شد . بعد از اینکه لوازم شما کامل در خودروهای باربری ما با مدیریت راننده چیده شده کوتاهترین مسیر برای رسیدن به مقصد شما انتخاب می شود و سپس در آنجا کارگران ما طبق خواسته شما وسایلتان را در مکان مورد نظر تان خواهند چید .

مناطق تحت پوشش

حمل بار ملل بار در سراسر تهران و حومه انجام خدمات دارد . در هر کجای تهران هستید با ما تماس بگیرید تا بارهای شما را به هر جای تهران و ایران که می خواهید ارسال نماییم . رانندگان و کارشناسان ما به تمام کوچه ها و خیابان های سراسر تهران مسلط هستند و بارهای شما را در سلامت کامل به مقاصد مورد نظر شما می رسانند . حمل بار تهران ملل بار توسط خودروهای لوکس و درجه یک با کارگران حرفه ای انجام می شود اگر سلامت وسایلتان برای شما اهمیت بالایی دارید پس آنها را حتما با اتوبار ملل جابجایی نمایید تا بدون هیچ مشکلی آنها را به مقاصد مورد نظرتان در هر مکانی که می خواهید ارسال نماییم .

 

عدم فریب مشتری

حمل بار ملل بار هرگز برای گرفتن مشتریان جدید هرگز همانند بسیاری از باربری های دیگر قیمت های ارزان ارائه نمی دهد که تنها سفارش را بگیرید و سپس طلب قیمت های اضافی و گزاف نماید . اتوبار ملل قیمت تمام شده را همان ابتدای کار با شما به توافق می رساند و همان مبلغ را نیز در پایان کار و پس از رضایت شما دریافت خواهد نمود .  دریافت هزینه های اضافه باربری و یا بسته بندی جز خط قرمزهای ما می باشد  . همچنین کارگران ما به هیچ عنوان تقاضای عیدی و یا دستمزد اضافه از مشتریان نخواهند نمود .

باربری اقدسیه

اتحادیه باربری

باربری ملل بار سال هاست که زیر نظر اتحادیه باربری ایران فعالیت می کند و دارای مجوز رسمی از این اتحادیه است . هرگز بارهای خود را به باربری های بی نامو نشان نسپارید و همواره به باربری اعتماد نمایید که مجوز های لازم را اخذ نموده است . اتوبار ملل برای بارهای شما بیمه نامه دولتی رایگان تهیه می نماید تا خیالتان از هر جهت بابت صحت و سلامت بارهایتان تا انتهای کار کاملا آسوده باشد . ما برای مشتریان و اعتبار خود ارزش بالایی قائل هستیم و همواره بهترین خدمات را ارائه می دهیم .

باربری شرکت های بزرگ

یکی از ویژگی هایی که اتوبار ملل دارد همکاری با شرکت ها و ارگان های بزرگ و به نام دولتی و خصوصی می باشد . بین تمام اتوبارهای تهران تنها تعداد محدودی توانایی جابجایی بارهای شرکت های بسیار بزرگ و واحد های بزرگ دولتی را دارد زیرا که اینکار مستلزم مولفه های حرفه ای است از جمله کارگران بسیار حرفه ای ماشین های حمل بار خوب و از همه مهمتر مدیریت قوی انجام باربری که اتوبار ملل اینکار را تا به امروز توانسته به نحو احسنت برای مشتریان خود انجام بدهد .

نتیجه گیری کلی

در پایان باید اشاره کنیم که حمل بار تهران ملل بار به دنبال این است تا شرایطی را فراهم آورد که تمامی نگرانی ها و دغدغه های شما را دور نماید و یک حمل بار به یاد ماندنی برای شما رقم بزند . فعالیت ما به گونه ای است که خود مشتریان خدمات این مجموعه را به دوستان و آشنایان خود معرفی می نمایند

شماره تماس بهای باربری تهران ملل بار : ۰۲۱۴۴۰۴۶۲۱۷

پاسخگویی به صورت ۲۴ ساعته حتی در تعطیلات