ثبت سفارش بار

تخفیف ویژه به مناسبت افتتاحیه سایت

دغدغه کارتن در اسباب کشی

اطلاعات پست

تاریخ انتشار

ساعت انتشار

دیدگاه

محل تبلیغات شما

دغدغه کارتن در اسباب کشی

دغدغه کارتن در اسباب کشی

سلام امروز با موضوع دغدغه کارتن در باربری تهران همراه شما هستیم. در این مقاله قراره همراه ما این دغدغه برای همیشه رفع شه. اتوبار ملل

گاهی اوقات بعضی اتفاقاتی که در هنگام عدم استفاده از تجهیزاتی چون کارتن بسته بندی ممکن است در حین اسباب کشی به وقوع بپیوند قطعا دلخواه هیچ فردی نمی باشد. گم شده وسایل ، آسیب به آن ها ، شلوغی و به هم ریختگی در هنگام اسباب کشی و یا چیدن وسایل و در نهایت بالا رفتن زمان اسباب کشی تنها برخی از دلایلی است که نیاز به کارتن بسته بندی لوازم را در هنگام اسباب کشی اجباری می کند.

اگر قصد انجام اسباب کشی را دارید و لوازم ریز و درشت قسمتی از خانه همچون آشپزخانه را قصد حمل دارید.بدون نیاز به کارتن و تجهیزات مورد نیاز چگونه می توانید کلیه ظرف و ظروف و یا لوازم ریز و درشت شکستنی را جابجا نمایید؟ تصور این موضوع هم فکر را درگیر می کند. با استفاده از کارتن بسته بندی می توان علاوه بر تفکیک لوازم شکستی از غیر شکستنی لوازم را با نظم و ترتیب بهتری بسته بندی کرد و فرآیند انتقال و باز کردن آن ها به مراتب آسان تر می باشد.

دغدغه کارتن در اسباب کشی

اما اگر خودتان قصد انجام این کار را داشته باشید نکاتی را باید رعایت نمایید که در ادامه ذکر خواهیم نمود:

 استفاده از روزنامه باطله و یا پارچه برای قرارگیری ظروف و لوازم شکستنی در کارتن

 چیدن ظروف در کف کارتن هایی با ضخامت زیاد و سپس قرار دادن لیوان ها پس از کاغذ پیچ کردن و یا استفاده از پلاستیک حبابدار بر روی بشقاب ها

 استفاده از چسب های محکم برای بسته بندی و محکم نمودن کارتن ها پس از پر شدن آن ها و نوشتن نام وسایلی که داخل آن قرار گرفته است.

برای جابجایی لوازم گران بها و یا با ارزش همچون قاب عکس ، آباژور و… می توان از پیچیدن پارچه دور آن ها و بستن آن ها به وسیله طناب استفاده کرد.پس از این کار متناسب با اندازه وسیله می توان از کارتن های محکم استفاده و این اقلام را به صورت دقیق در داخل کارتن قرار داد.

 بهتر است برای پیچیدن ظروف و وسایل شکستنی از کاغذ های ساده به جای روزنامه باطله استفاده کرد تا جوهر نوشته های روزنامه ظروف را دچار مشکل ننماید.

  کارتن در اسباب کشی

در هنگام چیدن وسایل انتخاب کارتن با اندازه مناسب بسیار اهمیت دارد. در هنگام چیدن می بایست از محکم بودن و عدم فضای خالی در داخل جعبه اطمینان حاصل نمایید تا در هنگام جابجایی وسیله های داخل کارتن دچار تکان و آسیب نشوند. در صورتی که فضای خالی در کارتن وجود دارد و نمی توان آن را پر نمود می توان از کاغذ باطله و یا فوم های ضربه گیر برای پر کردن این فضا استفاده کرد.

قبل از این که شروع به چیدن وسایل در کارتن ها کرده اید می بایست اقدام به تفکیک و جداسازی وسایل بنمایید. این بدین معنی است که به طور مثال در کارتن ظروف کتاب و یا مواد شوینده قرار نگیرد. با تفکیک هر یک از لوازم علاوه بر بالا رفتن سرعت بسته بندی و همچنین باز کردن ، درگیری ذهنی کمتر و از گم شدن وسایل جلوگیری به عمل خواهد آمد.

مطالب مهم دیگر:

جابه جایی وسایل سنگین

نکات مهم در اسباب کشی

انتقال مواد غذایی در اسباب کشی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقاله را اشتراک گذاری کنید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email
WhatsApp
Print