باربری صادقیه تهران

باربری صادقیه تهران با سال ها فعالیت و خدمت رسانی بی نقص به مشتریان عزیز خود شامل باربری و بسته بندی به یکی از معتبرترین و معروف ترین شرکت های باربری در منطقه غرب تهران و به ویژه در باربری صادقیه تهران گشته است در زیر ده مورد از برترین ویژگی های خود را که تا کنون سبب جذب مشتریان فراوان و وفادار گشت است را برای شما ذکر خواهیم کرد . الویت ما رضایتمندی صد در صدی شماست و برای همین موضوع تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بتوانیم بهترین خدمات را در کنار قیمت های بسیار عالی برای شما انجام دهیم .

۱- کارگران حرفه ای

یکی از برترین ویژگی هایی که اتوبار و باربری صادقیه ملل بار دارد استفاده نمودن از نیروهای کاملا حرفه ای و مجرب می باشد که علاوه بر تجربه خوب جوان و ورزیده نیز هستند تا بتوانند هر وسیله ای را بدون مشکل حمل نمایند و به مقصد شما برسانند . این کارگران دارای رفتار پسندیده و آموزش دیده هستند تا بدون تنش و با رفتار خوب و خوش تمام خواسته های شما را انجام دهند تا تمام نگرانی ها از شما رفع گردد . برای بارهای شما تعداد نیروی متناسب با همان را به محلتان اعزام می کنیم . ما برای ارسال کارگر برای انجام خدمات حمل بار و بسته بندی هیچ محدودیتی نداریم و به هر تعداد که نیرو نیاز داشته باشید برای شما ارسال خواهیم نمود .

اتوبار تهران

۲ – جواز کسب و بیمه نامه

تضمین ما به شما این است که در حین انجام باربری صادقیه تهران کوچک ترین خسارتی متوجه اسباب و اثاثیه شما نخواهد شد . اما برای اطمینان خاطر بیشتر شما و جلوگیری از زیان های پیش بینی نشده و حادثه های دیگر برای بارهای شما که در نزد ما است بیمه نامه دولتی تهیه خواهم کرد تا در صورت هر خسارت مبلغ آن توسط بیمه پرداخت گردد . باربری صادقیه اتوبار ملل دارای جواز رسمی کسب از اتحادیه باربری می باشد و زیر نظر این سازمان فعالیت می کند . هرگز به باربری هایی که دارای مجوز کسب و یا بیمه نامه بار نمی باشند اطمینان نکنید .

شرکت بسته بندی در تهران

۳ – راننده های باربری صادقیه تهران

این مجموعه در باربری صادقیه تهران و سایر مناطق غربی و شمالی تهران دارای رانندگان با تجربه و کاربلد می باشد انتخاب این رانندگان به گونه ای بوده است که بتواند همواره اعتبار و ارزش اتوبار ملل را حفظ نمایند . این رانندگان در اکثر اوقات علاوه بر هدایت وسیله نقلیه و انتقال بارهای وظیفه کارشناسی و مدیریت چیدمان و بارگیری و هدایت نیروها را نیز بر عهده می گیرند و عملیات باربری را با نظم و انضباط به طور دقیق مدیریت می کنند و به انجام می رسانند . رانندگان ما به تمامی محله ها و خیابان های سراسر تهران آشنا هستند و همیشه کوتاهترین مسیرها را برای رسیدن به شما و یا به مقصد جدیدتان برمی گزینند . برای یک باربری خوب و حرفه ای با اتوبار ملل که تبدیل به یکی از برترین شرکت های حمل و نقل در غرب تهران تبدیل گشته است تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام نمایید .

باربری صادقیه تهران

۴ – قیمت های رقابتی و ارزان

از برترین دلایل انتخاب باربری صادقیه اتوبار ملل تهران دارا بودن قیمت های بسیار مناسب در کنار خدمات بسیار با کیفیت می باشد . ما قیمت های خود را با حفظ کیفیت بالا تا حد ممکن پایین آورده ایم تا بتوانیم هم مشتریان جدیدی جذب نماییم و هم نگرانی های مشتریان عزیز خود را از بابت هزینه های گزاف و غیر منطقی رفع نماییم . باربری صادقیه تهران اتوبار ملل هیچ هزینه پنهانی ندارد و هرگز در انتهای کار از مشتری هزینه های اضافه تر به بهانه های مختلف نخواهد گرفت . قیمت تمام شده در ابتدای کار به شما توسط کارشناس ما اعلام می گردد و همان نیز از شما دریافت می گردد امروزه متاسفانه بسیاری از باربری ها با ارائه قیمت های بسیار پایین مشتری را فریب می دهند و در نهایت از وی هزینه های گزافی دریافت می کنند و یا اینکه کیفیت بسیار پایینی ارائه می دهند و اسباب اثاثیه را دچار خسارت می کنند پس در خدمت خود هوشمند باشید و لوازم و اسباب اثاثیه خود را به هر شخصی نسپرید . باربری صادقیه تهران با کمترین قیمت ها بهترین ها را برای شما انجام خواهد داد .

تهران باربری

۵ – ارائه خدمات به سراسر مناطق تهران

از دیگر ویژگی های خوب باربری صادقیه تهران ملل بار ارائه خدمات سراسری به کلیه مناطق تهران می باشد . ما از مبدا صادقیه بارهای شما را به هر جای تهران که بخواهید ارسال خواهیم نمود . فرقی نمی کند کجای تهران هستید شرق یا غرب جنوب یا شمال ما پس از تماس شما سریعا در محل شما حضور خواهیم یافت و خدمات بسته بندی و باربری را به نحو احسنت انجام خواهیم داد . باربری صادقیه تهران تنها یکی از شعبه های فعال ما در تهران می باشد و ما همه روزه به صورت بیست و چهار ساعته به همشهریان عزیز تهران ارائه خدمت می کنیم . حتی این مجموعه قادر است که بارهای شما را با خودروهای درجه یک خود به هر کجای ایران حتی شهرستان های دور افتاده ارسال نماید . برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید .

۶ – خودروهای اتوبار صادقیه ملل بار

باربری پونک

ما برای حمل بارهای شما دارای ماشین های باربری سبک و سنگین در تعداد بالا هستیم و هیچ محدودیتی برای رفع نیازهای باربری مشتریان نداریم و به هر تعداد ماشین حمل بار که نیاز باشد می توانیم برای مشتریان ارسال نماییم ما در ناوگان بسیار بزرگ حمل و نقل خود دارای ماشین هایی از قبیل وانت بار نیسان بار ایسوزو کامیونت خاور و ماشین های سنگین در تعداد بالا هستیم که توسط رانندگان ماهر و خوش برخورد هدایت می شوند . این ماشین های باربری دارای لوازم ایمنی از قبیل موکت ، پتو ، طناب محکم و ضربه گیری برای ایمنی بیشتر در حین رسیدن بارها به مقصد می باشند .
خودرهای ما از لحاظ فنی و ایمنی کاملا مطمئن هستند زیرا که ما تمامی خودروهای فرسوده را از سیستم حمل بار خود خارج می کنیم تا بتوانیم خدمات بهتری به مشتریان عزیز و گرامی خود ارائه بدهیم .

۷ – مدیریت قوی

مدیریت باربری صادقیه تهران بر عهده تیمی بسیار با تجربه و مدبر می باشد که با سال های تجربه خود به تمامی نگرانی ها و دغدغه های مشتریان آشنا می باشند و می دانند خدمات را به چه صورتی ارائه دهند تا تمام استرس ها و ترس های آن ها رفع گردد . مدیریت این مجموعه به دنبال این است که ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و درست طبق قوانین شرکت انجام شود هر نیرویی که کوتاهی در انجام وظایف خویش داشته باشد سریعا توبیخ و یا حذف خواهد گردید . رضایتمندی مشتریان اولین الویت اتوبار ملل می باشد و برای آن تلاش می کند . مدیریت این مجموعه به دنبال آرامش مشتریان و تبدیل آن ها به مشتیان دائم و همیشگی می باشد .

۸ – خدمات بسته بندی حرفه ای

علاوه بر انجام خدمات باربری صادقیه تهران ما در این محدوده خدمات بسته بندی حرفه ای و تخصصی نیز انجام می دهیم . قیمت های بسته بندی اتوبار ملل به دلیل تامین تجهیزات با قیمت مناسب برای شما بسیار مناسب و به صرفه در خواهد آمد . ما در این مجموعه توسط تیم متخصص بسته بندی لوازم منزل خود با بسته بندی درس و اصولی هر کالا و وسیله آن ها را طوری بسته بندی می کنیم که کوچکترین خسارتی متوجه آن ها نشود تا خیالتان از هر بابت آسوده باشد . باربری صادقیه تهران به هیچ عنوان از تجهیزات بی کیفیت و نا مطمئن برای بارهای شما استفاده نمی کند زیرا که اینکار موجب بروز خسارت های پیش بینی نشده خواهد گردید که جبران خسارت های آن ممکن است کار بسیار دشواری باشد .
بسته بندی در همان روز باربری و با سرعت بالا برای شما انجام خواهد شد برای اطلاع از تعرفه های بسته بندی لوازم منزل با شماره های ما که در گایین صفحه هست تماس بگیرید تا کارشناسان ما به طور کامل اطلاعات لازمه را به شما منتقل نمایند .

۹ – نظم و رعایت دقت

ما بارهای شما را در باربری صادقیه تهران با رعایت دقت فراوان و نظم حرفه ای به مقصدتان می رسانیم . بعد از تماس شما دقیقا با توجه به نیاز شما تعداد نیروی لازم و خودروی باربری را درست در همان زمانی که مقرر فرموده بودید به محلتان اعزام خواهیم نمود و طبق برنامه پیش خواهیم رفت . کارگران ما با نظم و رعایت دقت و در عین حالا با سرعت عمل بالا کالاها و اسباب اثاثیه شما را منتقل خواهند نمود به گونه ای که هیچ خسارتی به آن ها وارد نخواهد گردید .

۱۰ – همکاری با شرکت های بزرگ و مطرح

اتوبار ملل به دلیل اینکه جز معدود باربری های تهران با توانایی های بالا و ناوگان بزرگ و کامل حمل و نقل می باشد و همچنین دارای مدیریت قوی منسجم و با برنامه است گزینه ای بسیار مناسب برای حمل بارهای شرکت های بزرگ و مطرح ، بانک ها ، بیمارستان ها ، ارگان های دولتی ، ادارات بزرگ و به نام ، واحد های تجاری بزرگ ، مدارس و دانشگاه ها و …. می باشد . ما دارای نیروهای کاملا گلچین شده و حرفه ای هستیم که به بهترین شکل بارها را جابجا می نمایند و برای کار خود و مشتری ها ارزش قائل هستند . درخواست مشتریان به هر اندازه که باشد ما برای آن آمادگی کامل داریم و برای سفارشات آن ها در هر اندازه باشد چه کوچک در حد وانت بار و چه بزرگ در اندازه چندین خودروی خاور و کامیون بهترین خدمات خود را ارائه خواهیم داد .

نتیجه گیری کلی

در پایان باید اعلام نماییم که باربری صادقیه تهران ملل بار آمادگی دارد تا با قیمت های مناسب خدمات بسته بندی و باربری را طوری برای شما انجام دهد که تا سال های سال ها مشتری ما بمانید و ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی نمایید . علاوه بر این ده مورد ما دارای ویژگی های مطرح دیگری نیز هستیم که تنها کافیست یکبار اعلام درخواست باربری نمایید تا با ما بیشتر آشنا شوید . هدف ما جلب رضایت تک تک مشتریان می باشد و همواره برای رسیدن به آن در تلاشیم و بهترین ها را نیز استخدام نموده ایم . پس فرصت را هدر ندهید و همین حالا با باربری صادقیه تهران ملل بار برای یک باربری مطمئن سریع و ارزان تماس بگیرید .

شماره تماس های باربری صادقیه ملل بار : ۰۲۱۴۴۰۴۶۲۱۷ – ۰۲۱۴۴۸۰۴۲۵۰

باربری اقدسیه

پیشنهاد می گردد مطلب زیر را نیز مطالعه نمایید :

حمل بار